• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Nasze facjaty :)

#31
(18-07-2012, 13:39 PM)UKASH napisał(a): BambusKLB, zazdroscze wycieczki. Juz tam widze siebie na rowerze Big Grin, zreszta, ja wszedzie probuje wpasowac rower Smile

No do połowy drogi, może trochę dalej rowerem byś wskoczył, ale później już wjechać by było ciężko, nie wspominając o pokonywaniu łańcuchów Wink
W trakcie zmian! :-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Nie wierzę Smile nagle Krzysiek S nauczył się wstawiać zdjęcia jako załączniki Smile

Teraz widać, które hobby dominuje, gratuluję mile spędzonych godzin na tym "białym rumaku"

Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
No rzeczywiście prawie jak rower, tylko o 200KM więcej. Piękny ten Twój sokół, zazdroszczę, choć to nie jest pojazd dla takich "siłaczy" jak ja ;-)

No i za filasem - gratuluję ogarnięcia wgrywania fotografii! Cool

- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Piekna maszyna, ale ja wole rower, taki motor ma ten minus, ze nie da sie nim smignac z np. Kasprowego w dol, a moja maszyna TAKSmile
P.S. Faktycznie, tam gdzie nie wjade to wpycham( na mocnych stromiznach), ale frajda z DH jest "bezcenna"! Fajnie zobaczyc kolega na fotce!
540L; 2szt. Vieja hartwegi. Wreszcie to wygląda dobrze! Czekam na młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
(19-07-2012, 08:32 AM)UKASH napisał(a): Piekna maszyna, ale ja wole rower, taki motor ma ten minus, ze nie da sie nim smignac z np. Kasprowego w dol, a moja maszyna TAKSmile
P.S. Faktycznie, tam gdzie nie wjade to wpycham( na mocnych stromiznach), ale frajda z DH jest "bezcenna"! Fajnie zobaczyc kolega na fotce!

Pochwal się sprzętem Tongue
Ależ to zabrzmiało Tongue
Apisto"walnięty"
Jest: (A: 156 208 218)
Było: (A: 0 (megastoma) 52 80 87 89 100 101 105 106 110 120 122 126 148 159 163 164 174 175 180 182 183 186 188 189 190 198 200 204 207 208 209 211 218 227 231 234 243)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Nie no, nic specjalnego, ale jak wstawie swoja fotke to tylko z rowerkiemSmile Nowe to nie jest, ale daje rade( znaczy sie rower Tongue)
540L; 2szt. Vieja hartwegi. Wreszcie to wygląda dobrze! Czekam na młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
No to i ja się pokażę również na tle gór Wink


Załączone pliki Miniatury
   
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Krzysku, kazda maszyna ma swoje plusy, mnie tez kiedys marzyl sie motor, ale zwazywszy na to jak lubie szalec w dol na rowerze, obawiam sie ze rower o skoku 160/160mm w zupelnosci musi mi wystarczyc jako "napedzacz" adrenaliny w zylach Big Grin. Po zlamanym obojczyku w zeszlym sezonie nieco spokornialemSmile( moj maly 3 letni Przemcio chyba chce miec nadal tate). Frajda z jazdy na motorze musi tez byc "bezcenna". Pozdrawiam!
540L; 2szt. Vieja hartwegi. Wreszcie to wygląda dobrze! Czekam na młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
(16-07-2012, 11:38 AM)UKASH napisał(a): Rusty, jakies klimaty pogansko-slowiansko-piktyjsko-gallijskie? Smile

Nie wiem jak to rozgryzłeś na podstawie fotki z rodzinnego spaceru, ale jesteś niezły Tongue

[Obrazek: 1044484_384630484998260_312802314_n.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Ma sie oko Rusty Smile , a jak ?, no coz, niczym filmowe wcielenie Sherlocka Holmsa skleilem: kij, rude wlosy, las, poze...eee, sam nie wiem co jeszcze. ( normalni ludzie, czyli nie ja, i Ty chyba tez nie, nie lataja z kijami po lesie Big Grin)
P.S. Masz cytat z Nightwish-a ( oczywiscie wlasciwego, starego Smile ) ?
540L; 2szt. Vieja hartwegi. Wreszcie to wygląda dobrze! Czekam na młode.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości