• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Warte obejrzenia - Polskie Wody

Mega, dzięki że mogłem zobaczyć to wszystko w powiększeniu.
Uaru amphiacanthoides, Geophagus altifrons, Satanoperca leucosticta, Satanoperca mapiritensis, Biotodoma Cupido, P. scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nantai, świetny film- jak zawsze. Muszę Ci nawet powiedzieć, że u mnie na uczelni na zoologii bezkręgowców, przy wodnych bezkręgach, wykładowcy pokazywali Twoje filmy z topielnicą czy larwami ważki- dla ludzi nieznających bogactwa świata robali to niesamowita sprawa móc zobaczyć żywe osobniki, w odpowiednim powiększeniu Tongue.

A ja ze swojej strony, jak ktoś ma dostęp do mikroskopu, to polecam się pobawić z obserwacją "mikrokosmosu" wód Big Grin. Niesamowita zabawa, tylko naszykować sobie odpowiedni napój (Rotfl) i można godzinami nad tym siedzieć Wink. Z kumplem zrobiliśmy przegląd tego co żyje w rowach, akwariach i hodowlach pierwotniaków- przykładowe pstryki:
   
   
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(16-02-2020, 23:57 PM)Papja napisał(a): Muszę Ci nawet powiedzieć, że u mnie na uczelni na zoologii bezkręgowców, przy wodnych bezkręgach, wykładowcy pokazywali Twoje filmy z topielnicą czy larwami ważki- dla ludzi nieznających bogactwa świata robali to niesamowita sprawa móc zobaczyć żywe osobniki, w odpowiednim powiększeniu Tongue.

Rewelacja! Bardzo mi miło jeśli ktoś może wykorzystać moje filmy. Zawstydzony

Zdjęcia też super. Możesz opisać co się na nich znajduje?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Na drugiej fotce są osiadłe wrotki, na pierwszej glony nitkowate + fitoplankton Big Grin.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Chciałem napisać że ta rozwielitka to jest jakość jakiej na "Animal Planet" czy "National Geografic" by zazdrościli ale Kobuz mnie ubiegł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ja obserwuję Nantaia jeszcze od czasów świetności Lubuskiego Forum Akwarystycznego, czyli od jakichś 8, może 9 lat i zawsze gęba mi opada oraz rozpiera duma jak widzę, że kręci tak profesjonalne filmy i na dodatek dzieli się nimi z całym krajem i światem. Smile Szacun.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Po dłuższej przerwie wracam do  żywych. Zawstydzony

Żerowanie kiełbi na Rurzycy.Cool

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Zooplankton - okogłów (Polyphemus pediculus) - ujęcia spod mikroskopu. Zawstydzony

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Krewetka atlantycka występująca w Bałtyku. Cool

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Cudowne zwierzęta i film. Krewetki z tego rodzaju mają swój niesamowity urok. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości