Odpowiedz 
Warte obejrzenia - Polskie Wody
18-05-2019, 18:28 PM
RE: Warte obejrzenia - Polskie Wody
Tarło minoga rzecznego. Smile 

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2019, 15:29 PM
Rewelacyjny dokument. Wiem , że zebrałeś wiele wyrazów uznania za swoje filmy ale jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej pracy.
19-05-2019, 17:35 PM
Rewelacja.

Małe, szare pielęgnice po 200 za sztukę?! A, są bardzo rzadkie...
To ja poproszę cztery.

Uwaga: Uczenie użytkowników umiejętności czytania ze zrozumieniem nie należy do obowiązków Teamu Cichlidae.pl.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-05-2019, 21:01 PM
Piękne i burzliwe te zaloty, ale to nie dziwne - tylko jeden raz w życiu, jak łosoś.
Raz widziałem minogi, strumieniowe, małe. Takie pierwotne, jak dżdżownice.

"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
19-05-2019, 21:50 PM
Łososie atlantyckie mogą kilka razy podejść do tarła. Wink Co innego pacyficzni koledzy, poza p. tęczowym- steelheady też kilka razy w życiu mogą odbyć tarło.

Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel

Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 12 gatunków ryb, z czego pielęgnic 7

pozdrawiam, Łukasz
17-06-2019, 09:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2019 09:24 AM przez Nantai.)
Film przedstawia tarło piekielnic w starej oponie. Cool
Oprócz ikry piekielnic, wewnątrz znajdowały się różnej wielkości jaja - stawiam na jakieś ryby denne. Wiele akcji sprzątania koryt rzek organizowanych jest na wiosnę. Moim zdaniem to wielki błąd. Co by się stało gdyby opona z taką zawartością wylądowała na brzegu?  Więcej szkody niż pożytku. Jestem wielkim przeciwnikiem różnego rodzaju śmieci w rzekach i systematycznie sprzątam odwiedzane miejsca, ale robię to po sezonie tarłowym. Oczywiście odnoszę się tutaj do rzeki Piława, którą obserwuje już od kilku lat.
[font=Roboto, Arial, sans-serif]

[/font]
17-06-2019, 20:49 PM
Warte obejrzenia - Polskie Wody
Ciekawe spostrzeżenie. Fakt, że najlepiej sprzątać po sezonie albo uczyć kultury przed.
Ja dzisiaj zapatrzony w wodę pełną rybek j.Rakowo (początek Piławy?) odniosłem wrażenie że nasze akwaria są rodzajem więzienia dla ryb.
Wysłane z ciszy wieczoru na wyspie

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe