Odpowiedz 
Warte obejrzenia - Polskie Wody
28-10-2017, 23:17 PM
RE: Warte obejrzenia - Polskie Wody
(28-10-2017 02:48 AM)Ramirez Dolores napisał(a):  To i ja dorzucę coś z polskiego jeziora Wink coś, co wreszcie mi się udało wyłuskać z nagranych tego lata materiałów. 
Bardzo fajne wody!. Przypomina mi moje okoliczne jezioro gdzie podobno też była jakaś kopalnia odkrywkowa. Charakterystyczny błękitny kolor i sporo białego, pływającego syfku. Wink

Ja natomiast chciałem pokazać drugą część "Akwarium w naturze".
 Rzeka Piława w Bornem Sulinowie, ale tym razem spokojne jej wody - rozlewisko. Spora ilość trzciny, setki narybku płoci, wzdręgi, uklei i innych ryb które szukają schronienia w zielsku. 

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2017, 20:50 PM
O, a jak się nazywa to jezioro? - może w przyszłym sezonie zrobisz przy nim akwarium w naturze? Smile
Filmik o Piławie (tak samo zresztą jak o strzeblach) bajka, jestem pełna podziwu.

https://www.facebook.com/RamirezzDolores/
https://www.youtube.com/channel/UCM5cvTP...7ur8fa_R2A
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-10-2017, 21:50 PM
(29-10-2017 20:50 PM)Ramirez Dolores napisał(a):  O, a jak się nazywa to jezioro? - może w przyszłym sezonie zrobisz przy nim akwarium w naturze? Smile

Jezioro leśne w Okonku. Tutaj filmik z lotu ptaka (nie mój):

I tak, jest plan, żeby tam zrobić jeden z odcinków. Smile
14-11-2017, 00:36 AM
Filmiki super Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe