• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Warte obejrzenia - Polskie Wody

#51
(31-07-2017, 00:27 AM)duandr napisał(a): Jaki to odcinek rzeki? 

Jej górny bieg, okolice Liszkowa, Starowic.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#52
Fajne kosiarki Smile. I pomyśleć, że wystarczy wsadzić kalosza do wody, żeby mieć takie branie.
"Spokojnie i statecznie pływa po całym akwarium czerwona cychlida" - W. Dackiewicz, Tęcza w akwarium
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#53
(31-07-2017, 08:10 AM)Nantai napisał(a):
(31-07-2017, 00:27 AM)duandr napisał(a): Jaki to odcinek rzeki? 

Jej górny bieg, okolice Liszkowa, Starowic.
Dzięki, następnym razem przyjrzę się dokładniej. 
Kawałek dalej za jeziorem Długim jest niesamowita kolonia gąbek. Próbowałem je kiedyś sfilmować, ale sprzęt kiepski i talentu brak, może ty się kiedyś pokusisz (to tylko sugestia) Wink
pozdrawiam
Andrzej
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#54
Dzięki za info odnośnie gąbek. Będę szukał i jeśli znajdę kolonię, to na pewno coś sfilmuje i się pochwale. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#55
Po krótkich poszukiwaniach znalazłem kolonie gąbek. Problem jest w tym, że woda jest bardzo wysoka, a nagrywanie z kajaku mija się z celem, bo materiały "z ręki" wychodzą dosyć kiepsko. Trzeba poczekać na kilka dni bezdeszczowych, będę temat monitorował. 
Ale przy okazji, w tym samym miejscu, udało mi się nagrać przepiękną rybę - piekielnicę. Polecam obejrzeć na komputerze - yt wprowadził jakieś dziwne ograniczenia na telefon, tylko do 720p.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#56
(05-08-2017, 08:18 AM)Nantai napisał(a): Po krótkich poszukiwaniach znalazłem kolonie gąbek. Problem jest w tym, że woda jest bardzo wysoka, a nagrywanie z kajaku mija się z celem, bo materiały "z ręki" wychodzą dosyć kiepsko. Trzeba poczekać na kilka dni bezdeszczowych, będę temat monitorował. 

Super. Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć to spod wody. Wysoka woda dobrze zrobi życiu w Piławie w jej dolnym biegu, bo tam często jest bardzo płytko. 
I oczywiście dzięki za kolejny fajny film.

A tak na marginesie. Nad Rurzycę też się zapuszczasz?
pozdrawiam
Andrzej
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#57
Tak, ostatnio nagrywałem słonecznicę właśnie nad Rurzycą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#58
Jak stabilizujesz kamerę pod wodą? - próbowałam ustawić swoją na "firmowej" podstawce, wbić ją w dno - bez sukcesu, woda nią i tak miota.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#59
Na początku też miałem z tym problem. Smile Firmowe podstawki to badziew. Mam jednak swój patent na to, bardzo prosty i skuteczny. Jako podstawkę do GoPro, używam płaskiego otoczaka. Ważne żeby był nie za duży, nie za mały i stabilny. Na otoczak przyklejam oryginalny uchwyt pod kamerę i później sama kamera. W swojej kolekcji mam kilka kształtów takich "podstawek", które pozwalają stabilizować kamerę w różnych warunkach. Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#60
Potrzeba matką wynalazku. Opatentuj i sprzedawaj :d
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 14 gości