• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: CRICETINARIUM, czyli dom dla chomika

#11
Dzieło ostateczne

   

Co do sosnowych części wyposażenia. Rozmawiałem z hodowczynią i jest ona uczulona na sosnowe drewno. Trocin nie używa sosnowych a bukowe i faktycznie Diament przyjechał w bukowych trocinach. Ale, owe zabawki, a dokładnie zabawki firmy Trixie, wykonane z sosnowego drewna jej nie uczulają, może je brać do ręki. Trociny sosnowe, drewno sosnowe powodują u niej poparzenia. Wedle jej wiedzy, są one w ten sposób preparowane, żeby nie uczulać zwierząt i ludzi i nie mają już w sobie żywicy. Wąchałem, nie pachnie nic. Napisałem do firmy, zobaczymy co mi odpowiedzą.

A to bohater główny, z mokrym bokiem Wink
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Taki trochę loftSmile

A bohater jak po dobrej parapetówceBig Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Nie tam! nawtranżalał się i teraz kombinuje gdzie to schować, bo domek ma malutki, bez spiżarki tak koniecznej dla chomika co by mu tam żarcie plesniało jak nie posprzątamy ..
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Ale sprzątamy i domek ma odpowiedni do swojej wielkości póki co, w dużym robił sobie też toaletę Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
A to niechluj! słoiczek leżący, na podpórce brzeg, i tam powinien! można trochę trocin "zalanych" tam wrzucić na początek i się nauczyć winien. Fajnie to wyglądało, jak tam właził i odwracał się, robił swoje zastygając na ten moment w ruchu, i zadowolony wyłaził.
Ale to pewnie wiadome?
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
No "oczywiste oczywistości" przekazujesz przyjacielu mój drogi, novim powszechnie określany. W prawym rogu widać małą niebieską kuwetę z piaskiem dla szynszyli. To jego obecna toaleta. W piasek pod kołowrotkiem, nie robi Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości