Odpowiedz 
Sklep Zoologiczny ZooWitek - oferta
04-02-2018, 17:43 PM
RE: Sklep Zoologiczny ZooWitek - oferta
(03-02-2018 20:19 PM)Łuka$z napisał(a):  Sklep poszedł do przodu na + .W ofercie mają A. elizabethae ściągane z Niemiec (rozmawiałem z właścicielem ) w  cenie 69 zł para, ryby w doskonałej formie jak na moje oko. Bardzo duży wybór ryb z Azji ponoć z odłowu . Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to niebawem stawiam bańke dla tych elizek.
Łukasz ostatnio były po 59zl jakoś jak z nim gadałem.. Już ruki pisał że raczej czeskie.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2020, 12:19 PM
Sklep Zoologiczny ZooWitek - oferta
Zrobię taką małą aktualizację.

Jest otwarta druga lokalizacja sklepu, Wodzisław Śląski ul. 26marca. Pierwsze wrażenie mega duży + w porównaniu do sklepu w Radlinie. Duży wybór roślin do terrarium, hydroponiki. Kilkanaście akwariów z rybami typu: mieczyk, gupiki, molinezje(podobno mają yo zmieniać stopniowo).

Docelowo lokalizacja w Radlinie ma zostać tylko jako hodowla a sklep będzie w Wodzisławiu.

Jako dodatek na ul. 26marca będzie coś na wzór mini zoo. W chwili obecnej stoi dość duży baniak morski, buduje się jeszcze większy baniak na wodę słodką (nie otrzymałem informacji na co). Dalej będzie papugarnia, wiewiórkarnia i jakieś małe akwaria pokazowe.

Myślę że za jakiś czas zawitam tam znowu w celu sprawdzenia jak mają sie sytuację.

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe