• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sklep Zoologiczny ZooWitek - oferta

#1
Witajcie!

Chcielibyśmy zaprezentować Wam ofertę sklepu ZooWitek z Wodzisławia Śląskiego. Oferta obejmuje ponad 150 gatunków ryb, w tym także wiele Pielęgnicowatych.

Zapraszamy na naszą stronę : zoowitek.pl, gdzie znajduje się pełna oferta.

W razie pytań prosimy o kontakt,
Pozdrawiamy!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Znajomy był u Was i polecał więc w najbliższym czasie zamierzam się wybrać do Wodzisławia. Mam nadzieję, że będziecie sukcesywnie poszerzać swoją ofertę o pielęgnice.
Prawdą jest, że zamierzacie otworzyć jeszcze jeden punkt w Jastrzębiu ? 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(10-05-2014, 23:22 PM)lesiu681 napisał(a): Znajomy był u Was i polecał więc w najbliższym czasie zamierzam się wybrać do Wodzisławia. Mam nadzieję, że będziecie sukcesywnie poszerzać swoją ofertę o pielęgnice.
Prawdą jest, że zamierzacie otworzyć jeszcze jeden punkt w Jastrzębiu ? 
Mają punkt w Jastrzębiu i tam to jakoś jeszcze wygląda, bo ten w Wodzisławiu Śl. to słabo. Szczerze - omijał bym ten sklep daleeekim łukiem, ale niech każdy się przejedzie i zobaczy na własne oczy 80
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Tragedia, byłem tam rano jak otwierali sklep, mnóstwo padniętych ryb wyławianych przez sprzedawców , warunki tragiczne , pomimo dość dużego wyboru nie polecam ...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(28-05-2014, 22:54 PM)Łuka$z napisał(a): Tragedia, byłem tam rano jak otwierali sklep, mnóstwo padniętych ryb wyławianych przez sprzedawców , warunki tragiczne , pomimo dość dużego wyboru nie polecam ...
tam truchło służy za pokarm dla innych zwierząt... nie lubię źle o innych mówić, ale sam widziałem i byłem przerażony... To, że na sklepie coś z rana się wyłowi padłego to nic strasznego, ale nie na taką skalę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
(29-05-2014, 16:13 PM)Short napisał(a):
(28-05-2014, 22:54 PM)Łuka$z napisał(a): Tragedia, byłem tam rano jak otwierali sklep, mnóstwo padniętych ryb wyławianych przez sprzedawców , warunki tragiczne , pomimo dość dużego wyboru nie polecam ...
tam truchło służy za pokarm dla innych zwierząt... nie lubię źle o innych mówić, ale sam widziałem i byłem przerażony... To, że na sklepie coś z rana się wyłowi padłego to nic strasznego, ale nie na taką skalę.

jakby to było "coś" to bym nic nie pisał, ale tam było KILKADZIESIĄT ! sztuk , przerażający widok....
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Sklep poszedł do przodu na + .W ofercie mają A. elizabethae ściągane z Niemiec (rozmawiałem z właścicielem ) w  cenie 69 zł para, ryby w doskonałej formie jak na moje oko. Bardzo duży wybór ryb z Azji ponoć z odłowu . Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to niebawem stawiam bańke dla tych elizek.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Niemieckie ryby nie wiem jakim hurtem dużym by musiały byc ściagane, zeby były w tej cenie- obawiam się, że to mogą być czeskie :/.

Będziesz miał lada dzień pewne elizy u Mpawa, warto ryzykować Wink?
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(03-02-2018, 22:56 PM)Papja napisał(a): Niemieckie ryby nie wiem jakim hurtem dużym by musiały byc ściagane, zeby były w tej cenie- obawiam się, że to mogą być czeskie :/.

Będziesz miał lada dzień pewne elizy u Mpawa, warto ryzykować Wink?

A gdzie to było napisane że u Mpawa będą?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Sklep na 10....5
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości