• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Gatunek towarzyszący dla P. multicolor victoriae

#11
Z tego co zauważyłem samiec jest bardzo agresywny, to cecha tego gatunku, a może miałem pech i trafił mi się taki osobnik. Czy dokupienie drugiego samca coś zmieni – prawdopodobnie będę w przyszłym tygodniu ponownie w W-wie to podjechałbym Discusa i może udało by się. znaleźć samca.

PS.
Pan w Discusie był trochę zaskoczony nagłym wzrostem popularności H. Aeneocolor i w dodatku u klientów z dwóch przeciwległych stron Polski Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Heh Smile Myślę, że po naszych zakupach nastąpi zdecydowany spadek popytu.
Nie przesadzałbym z agresywnością. Młode osobniki są zazwyczaj znacznie bardziej temperamentne. Pozwól mu obrać terytorium i zająć się samicami. U mnie nigdy nie atakowały ryb innych gatunków. Zresztą napisz co masz na myśli pisząc, że jest bardzo agresywny.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Witam

Chodzi o to że atakuje zaciekle zbrojnika niebieskiego sp. red, może drażni go kolor Smile . Faktycznie samiec obrał sobie narożnik akwarium i go broni. Z dnia na dzień wybarwia się coraz mocniej.

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(12-03-2011, 00:27 AM)dempsey napisał(a): PS.
Pan w Discusie był trochę zaskoczony nagłym wzrostem popularności H. Aeneocolor i w dodatku u klientów z dwóch przeciwległych stron Polski Smile

Nie chcę nic mówić, ale jest to pierwszy przypadek, w którym nasze forum ma bezpośredni wpływ na wzrost popularności pielęgnic w Polsce Big Grin
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Big Grin i o to chodzi!
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości