• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zestaw akwariowy 375l + 55L

#11
Ludzie chcą Cię uświadomić, że nie sprzedasz tego (a na pewno nie tu) w takiej cenie- chcą Ci pomóc, a Ty wyzywasz ich od gnojków Smile

No świetnie Ozim. Ja już kończę Smile
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Podziękowania złożone przez:
#12
Kolego Ozim trochę ogłady! Piszesz w niezrozumiałym języku, obrażasz innych użytkowników. Popraw błędy i przeproś ludzi którzy chcieli Ci pomóc. W innym wypadku wątek zostanie usunięty!!!!
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Podziękowania złożone przez:
#13
Cytat:rosliny kosztowaly 150zl 
Te rośliny na zdjęciu tyle kosztowały? Jezus Ma Twarz gdzieś Ty to kupił.
SEMPER FI
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Podziękowania złożone przez:
#14
(14-04-2014, 18:08 PM)soltarus napisał(a): Kolego Ozim trochę ogłady! Piszesz w niezrozumiałym języku, obrażasz innych użytkowników. Popraw błędy i przeproś ludzi którzy chcieli Ci pomóc. W innym wypadku wątek zostanie usunięty!!!!

Prosze o usuniecie watku !!!!!! Nie mam zamiaru nikogo przepraszac to mi ci ludzie zepsuli ogloszenie. bo zyjemy w wolnum kraju i moge wystawiac ogloszenia za kwoty jakie ja chce, jest napisane jasno ''do negocjacji''. 
 
Podziękowania złożone przez:
#15
(14-04-2014, 19:31 PM)ozim87 napisał(a):
(14-04-2014, 18:08 PM)soltarus napisał(a): Kolego Ozim trochę ogłady! Piszesz w niezrozumiałym języku, obrażasz innych użytkowników. Popraw błędy i przeproś ludzi którzy chcieli Ci pomóc. W innym wypadku wątek zostanie usunięty!!!!

Prosze o usuniecie watku !!!!!! Nie mam zamiaru nikogo przepraszac to mi ci ludzie zepsuli ogloszenie. bo zyjemy w wolnum kraju i moge wystawiac ogloszenia za kwoty jakie ja chce, jest napisane jasno ''do negocjacji''. 
No to kolega ma sporo co negocjować powodzeniaWink
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Podziękowania złożone przez:
#16
No niewiem czy sporo bo z 1300zl to chyba klania sie czytanie ze zrozuminiem
 
Podziękowania złożone przez:
#17
(14-04-2014, 20:12 PM)ozim87 napisał(a): No niewiem czy sporo bo z 1300zl to chyba klania sie czytanie ze zrozuminiem
Ja podobnej wielkości bo 325 litr z filtrem tetry ex1200 grzałką kaskadą fzn2 kilka korzeni wiadro albo dwa piachu i pełną moją obsadę w sumie dwie pary  i trzy sumiki sprzedałem w kwoce 850zł poszło w miare szybko ale to jest spora różnica cenowaSad
A pierwsza wersja z  negocjacją za 3000 to trochę po bandzieWink
Ps. szafka też w chodziła w skład u mnieSmile
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Podziękowania złożone przez:
#18
Zamykam temat - jeżeli ktoś jest zainteresowany ogłoszeniem ozim87 proszę o PM do niego bezpośrednio
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości