• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [250L][Ameryka Południowa] pseudo BW - dom żulów i terrorystów ;)

#86
(18-12-2012, 01:45 AM)mei napisał(a): Pokaż nam swoje akwarium, jestem bardzo ciekawa co tam się zmienia i jak to idzie ^^

Nie pokażę bo wstyd Tongue Od startu zbiornika (7.V.2012) prowadzę wojnę totalną z zielenicami. Kilka błędów na początku i dziwne zapędy na zieleniak grr. Trochę żałuję bo jakbym trafił tutaj wcześniej to kasę kt. wpakowałem w oświetlenie (2 razy. Wpierw na początek, potem pod zieleniak), butla co2 + reduktor, rośliny, seria nawozów PG i rzeczy o których nie pamiętam w tej chwili, zamieniłbym na regalik z 3 akwariami dla pielęgniczek i filtr ro Big Grin (nie wspominając o tym że moja 160ka teraz ciągnie coś k. 140 W. Ten sam baniaczek i trzy 80ki wzięły by mi ok 110 Tongue)
Dziś nawet pokazałem żonie parę zdjęć BW i mam potwierdzone "odgórnie" że 450ka będzie właśnie BW. I regalik też będzie stworzony Smile
Ogólnie to z moją zieleniną jesteśmy w separacji Smile Albo zaakceptuje metodę nawożenia EI albo bEI bEI Wink
Akwa swoje pokażę więc w odpowiednim czasie. Jak trochę mniej przestanę się obawiać blamażu.
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [250L] pseudo BW - dom żulów i terrorystów ;) - przez lukhil - 17-09-2011, 15:44 PM
RE: [250L] pseudo BW - dom żulów i terrorystów ;) - przez lukhil - 30-09-2011, 16:13 PM
RE: [250L] pseudo BW - dom żulów i terrorystów ;) - przez lukhil - 30-09-2011, 21:05 PM
RE: [250L][Ameryka Południowa] pseudo BW - dom żulów i terrorystów ;) - przez soltarus - 19-12-2012, 01:21 AM

Skocz do:


Browsing: 1 gości