• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [250L][Ameryka Południowa] pseudo BW - dom żulów i terrorystów ;)

#50
Dzięki za miłe opinie Wink Ja tam uważam, że każdy baniak może być dekoracyjny, kwestia tylko jakiegoś fajnego pomysłu, który jest też łatwy do późniejszego utrzymania. Ja jestem zadowolona ze swojego akwa, bo udało mi się zrobić coś, na co fajnie popatrzeć mimo tego, że ogólnie to jest tam niezły syf i bajzel Big Grin Nigdy nie umiałam robić baniaków takich sterylnych, uporządkowanych. Stworzenie tego pseudo BW dało mi możliwość zrobienia aranżu chyba bliskiemu naturze, gdzie nie jest właśnie wszystko takie cacy poukładane Wink No i oczywiście ważna jest obsada, bo to na ryby się głównie spogląda. Neonki moim zdaniem bardzo fajnie rozświetlają baniak. Często słyszałam, że neonki to przecież takie popularne ryby, że mogłabym mieć coś ciekawszego. Tylko w sumie co mi z ciekawszych ryb, jak drugich takich błyskotek to nie ma Tongue Podobne są chyba tylko Rasbora axelrodi blue ale to już nie ten kontynent i jednak to zbyt małe rybki dla moich skalarów Tongue Ciekawą i chyba mało popularną rybką w tym akwarium jest Inpaichthys kerri, więc to powinno marudom wystarczyć Big Grin W ogóle to kerri są jeszcze bardziej żarłoczne i jeszcze bardziej żulą jedzenie przy szybie niż skalary O.o

[Obrazek: img26401.jpg]

[Obrazek: img26651v.jpg]

[Obrazek: img26631.jpg]

[Obrazek: img26561.jpg]

[Obrazek: img26501.jpg]
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Wiadomości w tym wątku
RE: [250L] pseudo BW - dom żulów i terrorystów ;) - przez lukhil - 17-09-2011, 15:44 PM
RE: [250L] pseudo BW - dom żulów i terrorystów ;) - przez lukhil - 30-09-2011, 16:13 PM
RE: [250L] pseudo BW - dom żulów i terrorystów ;) - przez lukhil - 30-09-2011, 21:05 PM
RE: [250L] pseudo BW - dom żulów i terrorystów ;) - przez mei - 14-03-2012, 16:12 PM

Skocz do:


Browsing: 1 gości