• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [576][Tanganika] drapieżniki

#11
To był jeden z najpiękniejszych zbiorników jakie widziałem. Co się z nim stało?
Twój styl urządzania akwarium dla C.G. jest niepowtarzalny i bardzo ciekawy.
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Chciałem pomóc i chyba trochę namieszałem. Pierwsze zdjęcia są bardzo małe Sad
Marti, taka rada żeby wszystko było OK, przed zamieszczeniem zdjęć na forum zmień ich rozmiar w jakimś programie graficznym na 800x600 i wtedy wgraj je do posta z dysku, lub z serwisu do wgrywania zdjęć - to już jak wolisz.

Sam nie jestem specem od tego :/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Photo 
(08-03-2011, 21:52 PM)bernard napisał(a): To był jeden z najpiękniejszych zbiorników jakie widziałem. Co się z nim stało?
Twój styl urządzania akwarium dla C.G. jest niepowtarzalny i bardzo ciekawy.

Dzięki Bernard.
Zbiornik sprzedany w tamtym roku, ryby również.
Trochę mi żal, ale trudno.
Sprzedałem go, bo powstał plan bardziej kwadratowego baniaka, który faktycznie zastąpił ten, o którym mowa.
Ten bardziej kwadratowy miał 864 litry (160x90x60) i wyglądał tak i :

[Obrazek: 2010_05_29_1.jpg]

(08-03-2011, 23:03 PM)Topielec napisał(a): Marti, taka rada żeby wszystko było OK, przed zamieszczeniem zdjęć na forum zmień ich rozmiar w jakimś programie graficznym na 800x600 i wtedy wgraj je do posta z dysku...

OK, Topielec już teraz będę wiedział. Pierwsze koty za płoty Wink


Marcin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
marti ten kwadratowy baniaczek, to jeden z najładniejszych jakie widziałem z Tangą.Super oddaje piękno tego surowego biotopu.Minimalistyczny wygląd aranżacji, a w centrum uwagi to co jest istotą Tanganiki.....- ryby.Ułożenie skał i światło tworzą niesamowitą głębię w zbiorniku
Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(08-03-2011, 23:52 PM)trofek napisał(a): marti ten kwadratowy baniaczek, to jeden z najładniejszych jakie widziałem z Tangą.Super oddaje piękno tego surowego biotopu.Minimalistyczny wygląd aranżacji, a w centrum uwagi to co jest istotą Tanganiki.....- ryby.Ułożenie skał i światło tworzą niesamowitą głębię w zbiorniku

Myślę że jak do tej pory, to właśnie ten zbiornik był najbardziej udany ze wszystkich jakie miałem. Zarówno pod względem obsady jak i aranżu.

Ten który mam obecnie, powstał na prędce i byle jak.
Będę go jeszcze dopracowywał.

Marcin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Uwielbiam Twoje baniaczki Smile Power Glo to 15000K, jestem ciekaw jak inne ryby wybarwiałyby się przy takim świetle, choć chyba najbardziej pasuje właśnie do głębinowych gatunków.
W sumie to jeśli chodzi o Cyphotilapie, to masz już doświadczenie jak mało kto Smile dlatego ciekawi mnie - akwarium o takich wymiarach nie będzie docelowo za małe dla tych ryb?
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
też mnie to gryzie ... jestem ciekaw czy dadzą radę w 160x60 ?
[Obrazek: kpfabaner.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
............
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości