• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Jak Ci się podoba nowy edytor tekstu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Miodzio. Tego potrzebowałem.
85.71%
12 85.71%
Fajny, ale czegoś mi brakuje.
7.14%
1 7.14%
Od biedy może być.
7.14%
1 7.14%
Słaby, widziałem 1000x lepsze.
0%
0 0%
Weźcie to i wywalcie... Dno i wodorosty...
0%
0 0%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Title: Nowości w obsłudze forum.

#1
Drodzy Cichlidomaniacy,

ostatnio na forum działo się sporo niedobrego poprzez ciągłe zalewanie tzw. spamem. Pracowaliśmy nad skutecznym wyeliminowaniem tego problemu, gdyż jako forum o wysokiej randze w wyszukiwarkach jesteśmy wystawieni na tzw. pierwszą linię ognia.

W związku z powyższym, aby naszym użytkownikom żyło się lepiej dzięki łatwiejszemu dotarciu do treści istotnych wdrożyliśmy mechanizm moderowania postów nowych użytkowników. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda się nam wyeliminować spam z naszego forum. Nowych użytkowników przepraszamy za te niedogodności, ale ufamy, że ew. czas oczekiwania na akceptację moderatora nie wpłynie na Wasz zapał do dzielenia się Waszym doświadczeniem i problemami. Jako członek Teamu, w imieniu moderatorów obiecuję, iż będziemy starali się skracać ten czas do absolutnego minimum Smile

Ponadto specjalnie dla Was, wdrożyliśmy zupełnie nowy edytor tekstu, oraz moduł ładowania załączników. Od teraz można jednocześnie załadować wszystkie potrzebne pliki, oraz jednym kliknięciem wstawić je do tworzonego posta.

Proszę też o zgłaszanie do mnie wszelkich ew. powtarzających się problemów z obsługą nowego edytora i modułu ładowania załączników.

Pozdrawiam!

PS: proszę o wypełnienie krótkiej ankiety na górze Wink
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości