• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Aequidens tetramerus

#21
Doszła sagittaria do akwa. Ryby zaciekawione to "udało" mi się zrobic parę średnich fot telefonem.


Załączone pliki Miniatury
           
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Świetne ryby i wspaniały klimat w akwarium, brawo!
Pozdrawiam, Piotr >>(XXX)'>

Akwaria: 840 słone, 360 aklimatyzacja Monodactylus sebae do słonej wody, 200 azja roslinne, 160 axolotle córki, 60 Panaqolus, 42 roślinne, 25 krewetki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Klimat fakt , ale i wszelakie akary są prześliczne . Jak u nich z agresorem , trzymałem Jenaro Herrera i te były charakterne Smile ?
Swoim wrzucałem krewetki hodowlane i bałtyckie - szamka pierwsza klasa Smile .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Wewnątrzgatunkowa jak i u innych Akarowatych. Jak nie ma się dobranej parki to ma się pecha. Moja parka nie jest tak dobrana jak mi się wydawało gdy je separowałem u Marty. Samiec przestał już samice napastować, ale nie można tego nazwać pełną tolerancją.

Na chwile obecną nie mam jak przeprowadzić izolatki dla samca, ale prawdopodobnie ona nie pomoże. Ten typ tak ma Smile.

Zewnątrzgatunkowo... Ryba na pewno wykorzystuje swoją masę i wielkość by dominować w zbiorniku, ale typowej agresji u tych ryb nie ma. Pływają z Akarami z Maronii i Crenicichla regani. Żaden z w/w gatunków nie posiada większych ubytków w płetwach czy w łuskach, a lubią pływać obok siebie (zwłaszcza gdy tatuś chce karme wrzucić Big Grin).

Generalnie ujmując w akwarium 150-200cm można śmiało je z czymś połączyć.  Ja z swojego połaczenia jestem naprawdę zadowolony.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
No właśnie , całe akary Smile . Mimo wszystko ich piękno rekompensuje to zeby je posiadać . Myśle , że kiedyś do nich powrocę bo to ryby godne uwagi . Mam nadzieję , że i u Ciebie będzie pomyślnie Smile .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Gdyby nie piękno Akar to zapewne już bym je chętnie odsprzedał. Ale samiec to ryba reprezentatywna no i kopiąca podczas żerowania- brakowało mi tego Smile.

Będzie dobrze, a jak nie będzie, to trudno Smile. Ważne, że samica cała, płetwy całe, a i nie ukrywa się wiecznie bo śmiało sobie pływa po zbiorniku.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
To masz podobna sytuacje jak umnie, mimo ze inna czesc Ameryki to moje Rocio tez nie sa dobrane tak jak myslalem,samiec gania samice az czasem woda wylewa sie z akwarium ,ale mimo to samica jest cala zero obrazen , chodz czasem az mi jej szkoda .
Forest creek:
5x Geophagus abalios  
19x Hemigrammus ocellif

Mini Mekong:
2xCarinotetraodon lorteti





 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości