• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [375l] [SA]

#31
Osz w mordę.. Gdzie są dla mnie zdjęcia boliwijek?? Ja się grzecznie pytam! Ty przecież wiesz, że ja szczególnie na to czekam Big Grin Tongue
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
(21-03-2014, 13:23 PM) mei napisał(a): Osz w mordę.. Gdzie są dla mnie zdjęcia boliwijek?? Ja się grzecznie pytam! Ty przecież wiesz, że ja szczególnie na to czekam Big Grin Tongue

Wiem Smile i grzecznie informuje, będą Wink narazie to małe brzdące po 3 cm, ale za pysku już się targają. 
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Zosiek co tam w gnojóweczce słychać? Dawaj jakieś zdjęcia. Dorobiłeś się już aparatu Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
CA robię po kryjomu, ale ciii, bo to tajne Wink Nie dorobiłem się aparatu bo cały czas bilety do wrocka kupuje Tongue
Jak pozbędę się nadprogramowej obsady to bedzie aktualka Smile
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Witam.
Akwarium miało wiele zmian od ostatniej odsłony, mniej udane lub troche więcej aranże. Troche ryb też przepłyneło, a nawet stało jakiś czas puste. Myślałem nad afryką, póżniej nawet nad CA. Ale miłość do pielęgnic ameryki południowej wygrała, a wszczególnośći tych kopiących. Przez to że trochę gatunków już miałem, wiem jakie ryby najbardziej mnie kręcą. Są to ziemiojady, niestety niewiele z nich nadaje się w moim odczuciu do hodowli w takim zbiorniku. Bardzo mało jest sprowadzanych tych mniejszych gatunków. Nie mniej coś tam udało mi sie znaleść. O obsadzie narazie nie będe pisał, bo po pierwsze nie jest zamknięta, po drugie jak dostane ryby w tedy z pewnością będe mogł napisać że są. Kilka razy już planowałem obsady, a w rezultacie nawalał dostawca i znów czekałem itp.
Powoli akwarium zaczyna wyglądać tak jak bym chcial, oczywiście nie do końca, bo sie nie rozciągneło. Mniej więcej zakończyłem aranż, może jeszcze liście dojdą.
Zmieniła sie filtracja jeden z filtrów nie wytrzymal napięcia Tongue i musiał zostać zamieniony. Najgorsze że musiała to być szybka zmiana. Na szczęsie miałem pod ręką drugi kubełek.
Filtracja na teraz to
Fluval 406 1500 l/h wypełniony ceramiką i HW 304 2000 l/h wypełniony lawą.
Tu krótki wgląd na dzień dzisiejszy
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
O! Tego mi było trzeba na koniec dnia, fajnie to ostatecznie wyszło Smile  dziękuję, idę śnić o SA Smile
[Obrazek: baner.channa.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Jest gęsto od korzeni a zarazem sporo jeszcze miejsca. Aj lajked ! Wink 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Kamienie te Ci nie będą zatwardzać wody? Czy może będą to ziemki z twardych wód? Tongue
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Wszystko jest przemyślane. Kamienie są sprawdzone, miałem je wcześniej w RO wszystko ok.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
no bardzo ciekawie to wygląda.  
ryby na pewno wyszukane i jakieś perełki będą tam pływać.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości