• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [Grodzisk Maz/W-wa/wysyłka] Apistogramma - różne

#1
Mam nadmiarowe pielęgniczki z odłowu do sprzedania:
Apistogramma sp. Oregon - 30zł/szt
Apistogramma. cinilabra - 25zł/szt
Apistogramma baenschi - 22zł/szt
Apistogramma sp. Blackchin - samce odłów - 22zł/szt, samice F1 - 15zł/szt
pozdrawiam
Paweł
Aktualnie - Apistogramma: kullanderii, sp alto tapiche, sp. miua, velifera.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Wysyłka kurierem?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Pawle, foootki Oregonów proszę. Smile

lukhil, z tego co wiem to Paweł wysyła PKP/PKS.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Oregon jest przepiękny - jakoś jestem zdziwiony cenami odłowów Apisto. Wydają się bardzo tanie. Czy to ma związek z ilościami w jakich są sprowadzane. Przepraszam za moje laickie pytanie ale Apisto to dla mnie nadal wielka tajemnica Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
(09-09-2011, 15:03 PM)lukhil napisał(a): Wysyłka kurierem?
Rozmawialiśmy już o tym na apisto, preferuje PKP i PKS, aczkolwiek zgłębiam jeszcze temat, mam koleżankę w pracy która wysyła w ten sposób kurczaki (hoduje drób ozdobny), nawet nie kurierem, ale pocztą, nie miała z tym problemów dochodzą w ciągu 24h, przesyłka na specjalnych warunkach, z zaznaczeniem żywe zwierzęta - tylko najlepiej nadać w W-wie na poczcie głównej , dam Ci znać w przyszłym tygodniu, może spróbujemy tej metody.
(09-09-2011, 15:26 PM)Sendog napisał(a): Oregon jest przepiękny - jakoś jestem zdziwiony cenami odłowów Apisto. Wydają się bardzo tanie. Czy to ma związek z ilościami w jakich są sprowadzane. Przepraszam za moje laickie pytanie ale Apisto to dla mnie nadal wielka tajemnica Smile
Mam możliwość zamówienia sobie, po kosztach - przy okazji importów z Peru bądź Brazylii czasami Kolumbii, dowolnych dostępnych ryb, dzięki uprzejmości kolegi który prowadzi działalność w tej materii, bez oglądania się na aspekty ekonomiczne ( czy się sprzeda ?), cena nie zawiera marż kolejnych pośredników, a jako że nie jest to źródło mojego utrzymania, uwzględniam jedynie swoje koszta, prąd, woda, lekarstwa + niewielka marża ( w porównaniu z rybami, które są dostępne w sklepach), problemem jest tylko, że muszę zamawiać minimum 40-50 sztuk, a sam potrzebuje 1-2 pary.
pozdrawiam
Paweł
Aktualnie - Apistogramma: kullanderii, sp alto tapiche, sp. miua, velifera.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Tak tak poczta polska pocztex z dopiskiem zywe zwierzeta. Deklarowane dostarczenie nastepny dzien rano. Tak wysyla aqua tech i inni. Mase razy tak zamawialem. Nie bylo problemow. Tylko trzeba worek tlenem napelnic.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości