• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [292] Ameryka Południowa

#71
Wygląda to super. Napisz coś o tym jak funkcjonują w takiej grupie.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#72
Jedyny powód dla którego postawię większe akwarium to właśnie kolonia Apisto. Świetnie Ci te barlowi się prezentują
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#73
OkokOklasky
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#74
(25-05-2017, 14:47 PM)Zimna Zośka napisał(a): Wygląda to super. Napisz coś o tym jak funkcjonują w takiej grupie.

Jak ryby były mniejsze to często dochodziło do dość ostrych walk i zaczynałem się obawiać co to będzie jak urosną, ale teraz już jest hierarchia ustalona , jest spokój, często stroszą się przed sobą co wygląda przepięknie ale kończy się na krótkim pościgu, jestem bardzo zadowolony z tego układu, obserwacje apisto w większym baniaku jest na tyle ciekawe że planuję w dalekiej przyszłości wyautować papugi i trzymać pielęgniczki w 576
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#75
Dzięki za odpowiedź, w końcu dorosnę do tego by pielęgniczki mieć. Po raz kolejny to napisze, poprostu to wygląda dobrze.
Jumpeveryone
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#76
Miałem w 450-tce dawać cos większego typu dyski czy altumy , ale Łukasz przypomniał mi jak to zajebiście mieć kolonie apisto w dużym baniaku. Dzięki Smile Wszystkie barlowi wracają na stare śmieci a ja znowu będę się
 delektował tymi fantastycznymi rybami.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#77
(26-05-2017, 15:53 PM)tatakuby napisał(a): Miałem w 450-tce dawać cos większego typu dyski czy altumy , ale Łukasz przypomniał mi jak to zajebiście mieć kolonie apisto w dużym baniaku. Dzięki Smile Wszystkie barlowi wracają na stare śmieci a ja znowu będę się
 delektował tymi fantastycznymi rybami.

Brawo TY Haha

Ja też kupiłem Hopki do akwa 160 cm długości bo inni tak mieli , to piękne ryby ale już wiem że ryba takich gabarytów powinna mieć akwarium CO NAJMNIEJ 3m żeby była szczęśliwa i mogła pokazać swoje naturalne zachowania i miała się gdzie przepłynąć, uciec przed mocniejszą i żyć dalej a nie siedzieć schowana pod taflą w ciemnym rogu cały dzień w bezruchu. Chyba właśnie doszło do mnie że muszę znaleźć papugom lepszy(większy)dom i wpuścić małe ryby .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#78
(26-05-2017, 21:59 PM)Łuka$z napisał(a): Ja też kupiłem Hopki do akwa 160 cm długości bo inni tak mieli , to piękne ryby ale już wiem że ryba takich gabarytów powinna mieć akwarium CO NAJMNIEJ 3m żeby była szczęśliwa i mogła pokazać swoje naturalne zachowania i miała się gdzie przepłynąć, uciec przed mocniejszą i żyć dalej a nie siedzieć schowana pod taflą w ciemnym rogu cały dzień w bezruchu. Chyba właśnie doszło do mnie że muszę znaleźć papugom lepszy(większy)dom i wpuścić małe ryby .
Oklasky Okok

Ale i tak zaraz jakiś cymbał brzmiący powie/napisze że użytkownicy C.pl są opętani i trzymaliby neonki w 1000 litrach Big Grin
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#79
A kto nam zbrodni trzymać dwie pielęniczki w 1,5m baniaku? "Opętanie" przychodzi z wiedzą.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#80
I tak prędzej czy później wychodzi, że mamy rację! Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości