• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [292] Ameryka Południowa

#11
To najlepsza odsłona Twojego zbiornika. Jak dasz rade coś nagrać to wrzuć filmik.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
(26-11-2016, 23:44 PM)Qbek napisał(a): Troche nie nadazam... W akwarium bylo wszystko i jest wszystko, wiec co tam ma zostac a co przybyc? 

Nie nadążam z czym nie nadążasz ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Dla mnie świetne akwarium. Zdjęcie skalarów z młodymi super. Wolna przestrzeń dobrze komponuje się z resztą wystroju.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Fajny zbiorniczek i skalary masz bardzo ładne. Tak jak napisał wet-Aqua zdjęcie skalarow z młodymi rewelacyjne

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Ok juz wiem wszystko Tongue poprostu nie zobaczylem zemiedzy postem nr7 a postem nr 8 jest prawie dwa lata roznicy i ze to juz to samo ale inne akwa Big Grin
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
A ja się ciesze że tam pływają barlowi ode Mnie. Baniak bardzo fajny ale jeszcze bym dowalił gałęzi Smile
Czekam na jakiś film Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Dzięki za miłe słowa Smile
Korzeni dowalę, czekają w gotowości ale najpierw muszę eksmitować skalary, nie umiem się do tego zebrać bo dość długo ze mną są i się trochę przywiązałem, ale jednym i drugim nie dogodzę, teraz skalary mają dużo miejsca do pływania ale barlowi dorastają i zaczynają sobie "siedzieć na ogonach", a nie chce redukować ilości barlowi a nawet nie wiem czy nie będę musiał jednego osobnika dołożyć bo na moje oko mam układ 2+4 , skalarami już oko nacieszyłem, teraz chciałbym zobaczyć barlowi z pełnym pyskiem Wink

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Łuka$z powiedz mi z czego masz zrobione tło?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(28-11-2016, 10:24 AM)-KUBA- napisał(a): Łuka$z powiedz mi z czego masz zrobione tło?
Styropian posmarowany folią w płynie i na to piach
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Ładnie to wygląda Wink

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości