• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Metriaclima Zebra Chilumba Maison Reef

#11
(02-02-2014, 16:18 PM)Sverting napisał(a): Cichlids, ogarnij piach u siebie bo tutaj zostaniesz brutalnie zjechana ;]
Ja ogólnie teraz ogarniam baniak, większość fot jest odkopana z mojego dysku bo teraz robię restart 400 z młodziakami , więc niebawem się pochwalę Smile
A wiesz....zdrowe "zjechanie" nie jest złe Wink

Samica z młodym
   
Niektórzy mówią, że pyśki od Fuljera (Słowacja) mają problem z donoszeniem ikry przez wytrzepywanie, ale ja miałam stado 2/9 potem 1/7 i wszystkie samice ładnie inkubowały, czasem przenosiły o kilka dni, rewelacyjnie opiekowały się młodymi, czy ktoś z Was ma Fuljerowskie pyszczaki i faktycznie ma jakiś problem z samicami? Bo mnie to nurtuje.

Dorosła samica
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
A taki "odkurzacz" Wink


Załączone pliki Miniatury
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Młode 5 miesięcy, zaczynają w miarę wyglądać. Widać przewagę samców. W rzeczywistości żółcienie są mniej widoczne.
Planuję zostawić harem 1/5.


Załączone pliki Miniatury
                                       
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Wczoraj pierwszy raz zainkubowała półroczna samiczka, pokolenie F2.
Samiec jeszcze nie wybarwiony, ona też do pięknych nie należy, ale oko cieszy pełny pyszczol Wink
   
   
   
   
Młodociany sprawca ikry Wink
   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Nikt mi nie powie ze ryby z malawi nie sa najladniehsze kolorystycznie. Te ich barwy i odcienie sa poprostu zniewalajace. Pare miesiecy temu zrezygnowalem z tanganiki i wrucilem do malawii i to byla sluszna decyzja Smile . A tak poza tym to ladne rybska masz Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(05-03-2014, 12:24 PM)ozim87 napisał(a): Nikt mi nie powie ze ryby z malawi nie sa najladniehsze kolorystycznie. Te ich barwy i odcienie sa poprostu zniewalajace. Pare miesiecy temu zrezygnowalem z tanganiki i wrucilem do malawii i to byla sluszna decyzja Smile . A tak poza tym to ladne rybska masz Smile

Dokładnie, taki "słodki" ocean Smile Ja już się nie mogę doczekać, aż młode się wybarwią bo one akurat delikatnie swoimi skontrastowanymi barwami wyciszają mi baniak.
Dzięki wielkie Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
fotki ekstra...
co do Hodowli Fuljera to u mnie również mnóstwo młodych (i nie tylko u mnie...).
podziel się fotkami tutaj...    http://forum.klub-malawi.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
na KM coś im nie działa przypominanie hasła bo od miesiąca próbowałam i spasowałam Wink U Fuljera to jedyne co mnie irytuje to "przepis" na Swedeny bo jednak wydaję się kasę na czerwoną rybką, a po tygodniu ma się poamarańczoawą, ale ten temat jest już na szczęście do ogarnięcia Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości