• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Moderatorzy poszukiwani

#1
Sprawa wygląda tak - jest nas zaledwie piętnastu, a ja już powoli nie ogarniam tego, co się tu dzieje - wystarczyło, że jeden dzień mnie nie było Smile I to mnie bardzo cieszy!!

Ale oczywistym stało się, że potrzebuję kogoś do pomocy.
Nie będę robił żadnych konkursów i specjalnej rekrutacji.
Nie chcę też nikomu się narzucać.

Dlatego bardzo proszę - jeśli ktoś ma dosyć dużo wolnego czasu i co najważniejsze, ma chęci, to proszę o zgłoszenie się do mnie na PW.

Jeden ważny warunek, na początek potrzebuję kogoś, kto ma z tą robotą już doświadczenie i wie, jak to się robi. Po prostu w tej chwili nie ma czasu na przyuczanie Smile Forum będzie się rozrastało z dnia na dzień coraz szybciej i z czasem będzie potrzeba coraz więcej rąk do pracy, wtedy inni chętni do pomocy będą mogli się nauczyć co i jak.

Do tych, którzy mają ochotę na tą zabawę - nie bądźcie skromni i nie krępujcie się - zgłaszajcie się śmiało. W zgłoszeniu dajcie tylko znać skąd macie doświadczenie w moderowaniu.

Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Oczywiście możliwe jest wybranie jedynie działu, którym chciałoby się opiekować.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Chciałem ogłosić, że od dziś pierwszym moderatorem forum Cichlidae, a w szczególności opiekunem działów Tanganika i Wiktoria jest Krzysiek - Sendog. Słuchajcie się go! Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(08-03-2011, 21:58 PM)Topielec napisał(a): Słuchajcie się go! Wink

Dobrze Tato Big Grin

Ech pojechałeś ...
Wiktoria jak najbardziej w Tanganice najlepiej czuję się w temacie Lamprologini.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Krzysiek - moje gratulacje - szybki awans Big Grin
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Mamy kolejnego ochotnika - wyznaczonym do opieki nad działami SA i CA od dnia dzisiejszego jest wszystkim już znany Nechor Smile Jego też macie się słuchać! Wink
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Chyba trochę spanikowałem z tą koniecznością moderowania Smile Po ataku na forum pierwszych (super aktywnych Big Grin) użytkowników zrobiło się już znacznie spokojniej, więc nie ma potrzeby do pośpiechu. Na razie wstrzymuję dalszą pilną "rekrutację", aż się trochę lepiej nie poznamy Smile
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Moderowanie takiego forum to sama przyjemnosc "nicnierobienia" :-) Co oczywiscie jest zasluga wysokiego poziomu obecnych tu gosci :-)
Nechor
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
(12-03-2011, 12:18 PM)nechor napisał(a): Moderowanie takiego forum to sama przyjemnosc "nicnierobienia" :-) Co oczywiscie jest zasluga wysokiego poziomu obecnych tu gosci :-)

Ładnie napisane i bardzo przyjemnie się to czyta Shy

Pozdrawiam, Krzysiek

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
W skromnym gronie moderatorów pojawił się nowy kolega Smile Spędzający na forum zdecydowanie najwięcej czasu ze wszystkich użytkowników Big Grin
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości