Ankieta: Jak Ci się podoba nowy edytor tekstu?
Ankieta jest zamknięta.
Miodzio. Tego potrzebowałem. 85.71% 12 85.71%
Fajny, ale czegoś mi brakuje. 7.14% 1 7.14%
Od biedy może być. 7.14% 1 7.14%
Słaby, widziałem 1000x lepsze. 0% 0 0%
Weźcie to i wywalcie... Dno i wodorosty... 0% 0 0%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
Nowości w obsłudze forum.
27-01-2014, 02:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2014 02:57 AM przez Martinezio.)
Nowości w obsłudze forum.
Drodzy Cichlidomaniacy,

ostatnio na forum działo się sporo niedobrego poprzez ciągłe zalewanie tzw. spamem. Pracowaliśmy nad skutecznym wyeliminowaniem tego problemu, gdyż jako forum o wysokiej randze w wyszukiwarkach jesteśmy wystawieni na tzw. pierwszą linię ognia.

W związku z powyższym, aby naszym użytkownikom żyło się lepiej dzięki łatwiejszemu dotarciu do treści istotnych wdrożyliśmy mechanizm moderowania postów nowych użytkowników. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda się nam wyeliminować spam z naszego forum. Nowych użytkowników przepraszamy za te niedogodności, ale ufamy, że ew. czas oczekiwania na akceptację moderatora nie wpłynie na Wasz zapał do dzielenia się Waszym doświadczeniem i problemami. Jako członek Teamu, w imieniu moderatorów obiecuję, iż będziemy starali się skracać ten czas do absolutnego minimum Smile

Ponadto specjalnie dla Was, wdrożyliśmy zupełnie nowy edytor tekstu, oraz moduł ładowania załączników. Od teraz można jednocześnie załadować wszystkie potrzebne pliki, oraz jednym kliknięciem wstawić je do tworzonego posta.

Proszę też o zgłaszanie do mnie wszelkich ew. powtarzających się problemów z obsługą nowego edytora i modułu ładowania załączników.

Pozdrawiam!

PS: proszę o wypełnienie krótkiej ankiety na górze Wink

Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe