• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Towarzystwo dla barwniaków szmaragdowych

#11
jak nie akwa >150cm to faktycznie świeciki odpadają, proporce mogą być jak i krewetki amano jako czyściciele
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Krewetki zostaną pożarte przez barwniaki.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(02-12-2016, 20:59 PM)dzikakuna napisał(a): Krewetki zostaną pożarte przez barwniaki.

po 20 latach obecności krewetek amano i różnych barwniaków-nawet rubro kilkunastosentymetrowych (obecnie) piszę- ze piszesz bzdury.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
(02-12-2016, 22:13 PM)novi napisał(a):
(02-12-2016, 20:59 PM)dzikakuna napisał(a): Krewetki zostaną pożarte przez barwniaki.

po 20 latach obecności krewetek amano i różnych barwniaków-nawet rubro kilkunastosentymetrowych (obecnie) piszę- ze piszesz bzdury.
Nawet Apisto są w stanie zrobić krzywdę k. amano.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
No to nie wiem jakie macie amano- ja mam takie stare, żywotne, pewnie juz z 20letnie-z 6cm długości i nikt im krzywdy nie robi.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Co do tych proporcy to nie wyjedzą narybku? Ostatnio wrzuciłem 1+3 Kap Lopez do parki szmaragdów no i nie ukrywam, że narybku nie ma :3
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Jeśli proporce są w stanie podkraść narybek to rodzice barwniaki-ciamajdy. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Młoda para 3 tarło dopiero Wink nauczą się zapewne jeszcze. Zawsze (od 10 lat) trzymałem Barwniaki bez towarzystwa teraz mnie tak wzięło by im dodać proporce Big Grin No i jeszcze miałem mówić, że moje proporce wręcz ciągle przy dnie pływają a nie przy powierzchni Haha
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(21-10-2017, 19:28 PM)Tymek napisał(a): Młoda para 3 tarło dopiero Wink nauczą się zapewne jeszcze. Zawsze (od 10 lat) trzymałem Barwniaki bez towarzystwa teraz mnie tak wzięło by im dodać proporce Big Grin No i jeszcze miałem mówić, że moje proporce wręcz ciągle przy dnie pływają a nie przy powierzchni Haha
Przy powierzchni będą się trzymać jakieś chromki a są piękne, albo szczupieńczyki Dageta. Bo karłowaty chyba za mały do BarwniakówSmile
[Obrazek: baneria.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Szczerze mówiąc to zależy od Barwniaków, niektóre nie zwracały uwagi nawet na małe gupiki, które pewnego czasu dawałem jako karmówkę zaś inne zjadłyby karłowate albo chociaż mocno poturbowały.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości