• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Łojciec buduje paludarium ;)

Kiedyś gdzieś widziałem z żabami … ale za cholerę nie przypomnę sobie gdzie ja to żem widział.
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(01-01-1970, 02:02 AM)kszyszek



5349194' napisał(a):
Myślę nad postawieniem paludarium i trochę wzorowałbym się tym Twoim z tym, że chciałbym je zrobić zamknięte tak by móc wpuścić tam jeszcze jakiegoś gada. Widział ktoś, gdzieś może coś takiego w większym rozmiarze? Tak by akwarium miało minimum ze 300l? Mam sporo pytań i chciałbym się u kogoś/gdzieś dokształcić.


Widziałem coś takiego w Przyszowicach u jednego prezesa GSA. Bez gadów ale za to z 2metrowym zbiornikiem, całkowicie zamknięte ze świetnie opracowanym systemem zabudowy, systemem zraszania itp. @kojot99
wujek Macioch- wujek wszystkich polskich czerwieniaków
[-] Post macioch otrzymał 1 polubień od:
  • Dhuz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(15-01-2024, 22:06 PM)kszyszek napisał(a): Myślę nad postawieniem paludarium i trochę wzorowałbym się tym Twoim z tym, że chciałbym je zrobić zamknięte tak by móc wpuścić tam jeszcze jakiegoś gada. Widział ktoś, gdzieś może coś takiego w większym rozmiarze? Tak by akwarium miało minimum ze 300l? Mam sporo pytań i chciałbym się u kogoś/gdzieś dokształcić.

Przerabiałem u siebie opcje gada ,niestety nie jest to proste i dużo żalerzy co będzie pływać.
Jak mi podasz całkowite wymiar strefy nad wodą to może coś się znajdzie ,podstawowe pytanie jest takie czy jesteś w stanie zabezpieczyć wodę od terrarium
1000l -CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(16-01-2024, 22:15 PM)barttsw napisał(a): Przerabiałem u siebie opcje gada ,niestety nie jest to proste

Może jednak lepiej będzie mu zasięgnąć porady ludzi, którzy mają doświadczenie i wiedzę na ten temat, np. na forum terrarystycznym ktoś na pewno już to przerabiał z sukcesem.
~Nie rób drugiemu na daremno~
[-] Post Dhuz otrzymał 1 polubień od:
  • kszyszek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Na FB znajdź profil Marco's Paludarium i sobie pooglądaj. Coś niesamowitego.
Uaru amphiacanthoides, Satanoperca: leucosticta mapiritensis daemon, Biotodoma Cupido, Pterophyllum scalare, Andinoacara rivulatus, Dicrossus filamentosus, Trichopodus: trichopterus/leerii, Trichopsis vitatta, Sphaerichthys osphromenoides, Parosphromenus linkei, Ctenopoma acutirostre,
[-] Post Sloma otrzymał 1 polubień od:
  • kszyszek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Właśnie zaczynam projektować.... kilka fajnych projektów już widziałem i jest to do zrobienia Smile
1200 litrów SA- G. abalios, P. altum
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości