• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: [202l][Azja] Zastoiska Malezji

#31
Ok. Myslałem że zależy Tobie właśnie na efekcie przysypania. Baniak z i bez laterytu też wygląda świetnie..Smile
Satanoperca jurupari (Peru), S.pappaterra(rio Guapore), S.sp.jurupari (rio Preta de Eva),S.leucosticta ( Nickerie river , Surinam),Biotodoma wavrini (Columbia), B.cupido(Rio Nanay),Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, G.sp. "Batovi blue",G.peliochelynion,G.constellatus.Crenicichla celidochilus, C.tuca,Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis, P.nagyi,  
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Rewelacyjne akwarium. Dla mnie jedno z najładniejszych skrawków naturalnego środowiska jakie kiedykolwiek widziałem. Autor oddał wszystko co najważniejsze dla ryb żyjących w tego typu wodach. W skali od 1 do 10 daję 11. Super, czapki z głów, klękajcie narody!!!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Nie wiem jak zrobiłeś to akwarium, jednak gdyby Amamo powiedział że to nie akwarium naturalne, władowałbym w niego cały magazynek.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Przepraszam za forumową archeologię, ale od kilku minut gapię się na zdjęcie tego zbiornika i nie mogę wyjść z podziwu...
Niesamowita i bardzo naturalnie wyglądająca aranżacja, jedna z najlepszych jakie widziałam.
Jestem pod ogromnym wrażeniem, chylę czoła Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Wow, co ja patrzę... Smile
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Cześć Paweł. Dawno Cię nie było. Jakby co, to jest ten zbiornik w sprawie którego konsultowałem z Tobą zachowania żywieniowe Kryptopterus (w perspektywie zastosowania laterytu). Brałem je wtedy pod uwagę jako uzupełnienie obsady tutaj, ale ostatecznie pozostałem przy gurami. Kurde.. To już chyba rok upłynął...
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Hej. A ja dopiero teraz zobaczyłem ten zbiornik :0 Ale dawno mnie tu nie było trzeba przyznać... 
Jest naprawdę bardzo udany, zarówno gurami jaki i szkliste byłyby raczej zadowolone z niego, 
chociaż dla tych drugich możliwe że byłaby za mało zabarwiona woda i za dużo przestrzeni wolnej żeby chciały w pełni pływać po całym zbiorniku.
Pozdrawiam, Paweł
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Sum szklisty przede wszystkim wymaga dość mocnego nurtu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Zapuściłem trochę akwa, które bardzo zarosło rzęsą wodną. Zrobiła się warstwa 3-4 cm grubości. Dzisiaj się wziąłem za porządki i chyba z kilogram tego odłowiłem. Zostało może z pięć lisków, które zamierzam wydobyć w najbliższym czasie. Czy jeśli wyłowię co do jednego, to będę miał problem z głowy, czy są jeszcze jakieś nasionka/przetrwalniki z których zaraza może się odrodzić? Smile
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Co do jednego i powinno byc git. Walczyłem kiedyś z rzęską Wink dopiero po trzech podmianach udalo mi sie dokładnie wyciągnąć wszystko.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości