Odpowiedz 
[202l][Azja] Zastoiska Malezji
02-03-2014, 15:02 PM
RE: [202l][Azja] Zastoiska Malezji
Ok. Myslałem że zależy Tobie właśnie na efekcie przysypania. Baniak z i bez laterytu też wygląda świetnie..Smile

Satanoperca lilith ,S. acuticeps ,S. jurupari(rio Tocantins),S.jurupari (Peru)S.sp. leucosticta, Biotodoma wavrini,Biotodoma sp.,Retroculus lapidifer, Gymnogeophagus sp. ,Parosphromenus.sp "bintan",P. anjunganensis, P.linkei P.quindencim,P.harveyi,P.parvulus
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2014, 23:12 PM
Rewelacyjne akwarium. Dla mnie jedno z najładniejszych skrawków naturalnego środowiska jakie kiedykolwiek widziałem. Autor oddał wszystko co najważniejsze dla ryb żyjących w tego typu wodach. W skali od 1 do 10 daję 11. Super, czapki z głów, klękajcie narody!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-03-2014, 19:11 PM
Nie wiem jak zrobiłeś to akwarium, jednak gdyby Amamo powiedział że to nie akwarium naturalne, władowałbym w niego cały magazynek.
16-06-2014, 21:46 PM
Przepraszam za forumową archeologię, ale od kilku minut gapię się na zdjęcie tego zbiornika i nie mogę wyjść z podziwu...
Niesamowita i bardzo naturalnie wyglądająca aranżacja, jedna z najlepszych jakie widziałam.
Jestem pod ogromnym wrażeniem, chylę czoła Smile
17-07-2014, 11:43 AM
Wow, co ja patrzę... Smile

Pozdrawiam, Paweł
17-07-2014, 22:19 PM
Cześć Paweł. Dawno Cię nie było. Jakby co, to jest ten zbiornik w sprawie którego konsultowałem z Tobą zachowania żywieniowe Kryptopterus (w perspektywie zastosowania laterytu). Brałem je wtedy pod uwagę jako uzupełnienie obsady tutaj, ale ostatecznie pozostałem przy gurami. Kurde.. To już chyba rok upłynął...

Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole
17-07-2014, 23:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2014 23:27 PM przez pawel060.)
Hej. A ja dopiero teraz zobaczyłem ten zbiornik :0 Ale dawno mnie tu nie było trzeba przyznać... 
Jest naprawdę bardzo udany, zarówno gurami jaki i szkliste byłyby raczej zadowolone z niego, 
chociaż dla tych drugich możliwe że byłaby za mało zabarwiona woda i za dużo przestrzeni wolnej żeby chciały w pełni pływać po całym zbiorniku.

Pozdrawiam, Paweł
22-07-2014, 14:07 PM
Sum szklisty przede wszystkim wymaga dość mocnego nurtu.
26-10-2014, 22:49 PM
Zapuściłem trochę akwa, które bardzo zarosło rzęsą wodną. Zrobiła się warstwa 3-4 cm grubości. Dzisiaj się wziąłem za porządki i chyba z kilogram tego odłowiłem. Zostało może z pięć lisków, które zamierzam wydobyć w najbliższym czasie. Czy jeśli wyłowię co do jednego, to będę miał problem z głowy, czy są jeszcze jakieś nasionka/przetrwalniki z których zaraza może się odrodzić? Smile

Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole
27-10-2014, 07:55 AM
Co do jednego i powinno byc git. Walczyłem kiedyś z rzęską Wink dopiero po trzech podmianach udalo mi sie dokładnie wyciągnąć wszystko.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe