• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Konsole, ach. To jest to!

#1
Witajcie, zapewne większość z Was miała w młodości (lub nadal ma- nie, nie zarzucam Wam, że jesteście starzy Big Grin) do czynienia z jakąś konsolą.

Najbardziej popularnymi konsolami były chyba Comodore, Amiga,Psx no i oczywiście wszelkie ich podróbki takie jak Pegasus, Polystation itd itd.

Ja pamiętam czasy jak Tata mi przyniósł konsole Supernintendo z 3 grami, były to jakieś tam wyścigi, oczywiście soccer i bodajże super mario world...

Niestety mimo moich próśb ojciec wymienił tamtą konsole na Nintendo 64, które pokochałem, a po latach postanowiłem odświeżyć o nowe tytuły gier, nowe pady, a niedługo wzbogacę swój "sprzęt" o tak zwanego Expansion Packa- który powiększy mi Ram aż o 4MB!!!

Dla ciekawskich - Konsola Nintendo 64 była konkurentką PSX, z którą z resztą wygrała, ale niestety Nintendo przestało w 2000 roku produkować gdy, a Sony wchodził na rynek powoli z PS2, z którym ta konsola nie miałaby szans.

Jako pasjonat mogę przyznać, że na te czasy platforma ta cieszy się niesamowitym zainteresowaniem, a niektórzy grają z wielkim zapałem do dziś.

Moja "kolekcja" w tej chwili zawiera 2 gry legendy - Super Mario 64 i Legend of Zelda - Ocarina of time, a pozostałe gry to:

Hexen - niemiecka (niestety) gra, która swoim klimatem przypadła mi do gustu (Fan Diablo II)

Shadow man - najnowszy nabytek - połączenie w/w Legend of Zelda i Tomb Raider (bardzo ciekawa zręcznościowa przygodówka Big Grin)

Mario party 1 i 2 - Gra dla całej rodziny ( N64 pozwala na gre 4 osobom na raz!)

Star Wars Episod 1 - Racer ( każdy zna chyba ten film)

Quake - tego nie będę przedstawiał...

Konsole posiadam w systemie PAL, ale gdzieś mam gry NTSC. Poszukam translatora, bo gdzieś widziałem na allegro.

Podzielcie się swoimi "historiami" związanymi z konsolami Wink, a jeżeli jesteście posiadaczami "mojej" konsoli, to piszcie, odkupie chętnie pady (o które cięzko z nie wyrobionym analogiem), gry i "ulepszacze".

Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Ah... Miałem Amigi - 500, 600, 1200, przeróbka gdzie jednym przyciskiem przełączałeś z 600 na 1200 chyba Big Grin Jakoś tak, dawnoe czasy ;-) No i Commodore tez miałem. A w te współczesne X boxy czy Playsteation to już się nie bawiłem...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości