• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Wyprawa nad Jezioro Wiktorii

#11
Gratuluję takiej wyprawy my możemy sobie ślinkę przełykać a Ty będziesz buszował w miejscach oglądanych najczęściej na zdj. i z filmów
Jakby nie było najlepszego i dobrego pobytu Okok
Nie zostań na stałe Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Killi jakiś gruz Ci przywiozę Smile z podaniem lokalizacji.
Co do nurkowania to raczej nie planuję - idę w kierunku takim jak zdjęcia i filmowanie ze statywu podwodnego na małych głębokościach do 3 metrów i dobrej przejrzystości wody o co nie jest tam łatwo.
Rysiek najfajniesze jest to, że od zachodu jezioro, od północy rzeka Mara od wschodu Serengeti (jakieś 15 km) i wokół mnóstow małych bajorek. Na stałe tym razem nie zostanę Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Powodzenia w wyprawie i dużo pozytywnych wrażeń ;-)

Interesuje mnie kwestia organizacyjna. Czy masz tam już przewodników czy będziesz załatwiał na miejscu?
I czekam na relację z wyprawy.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Przewodnika na miejscu mam, u niego mieszkam i z jego pomocą organizuję pobyt i miejsca które odwiedzimy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Postaraj się o woreczki KordonSmile Wiesz po coSmile

Rób dokładne zapiski z każdego miejsca, które fotografujesz - to bezcenne informacje! Naprawdę gratuluję Ci pomysłu i wytrwałości w jego realizacji.

Dziewczyny zabierasz?


Marta
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Marta ok Smile
Mam nadzieję, że mnie nie zamkną za spisywanie i fotografowanie wszystkiego dookoła. Trochę żałuję, że nie będziemy nad Tanganiką ale braknie nam czasu - musiałbym wygospodarować 3 dni.
Pewnie, że zabieram dziewczyny jedziemy całą czwórką ja + moje dziewczyny + 3 kolegów = 7 osób.
Mój kolega dzień wcześniej wyjeżdża na trasę Namibia, Zambia, Zimbabwe i Botswana. Może też coś ciekawego sfotografuje.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
(07-01-2014, 21:19 PM)Sendog napisał(a): Mam nadzieję, że mnie nie zamkną za spisywanie i fotografowanie wszystkiego dookoła.

Nie chcę dramatyzować itd, ale może potraktuj to jako pewną dozę ostrożności. Z bardzo zaufanego źródła wiem, że np. w Tanzanii podchodzą tubulcy i jak robisz zdjęcia krajobrazów itd to każą sobie płacić (bodajże 5 usd)....A też tylko czyhają kiedy wycelujesz obiektywem w nich, niby się uśmiechają, ale za robioną fotkę każą płacić i to wyższe stawki Haha Jak nie to wybebeszają aparat i tyle z tego...Obyś trafił tam na lepszych ludzi...Powodzenia!
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Dzięki arsik. Będę jeździł z tubylcami więc nie powinno być niespodzianek.
Tam jest też parę ciekawych rzek wpadających do jeziora poza Marą - mam nadzieję, że coś interesującego tam pływa.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Super wycieczka!!!! dostarczać Haplochromis sp. "Hippo Point salmon" :-)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Hippo Point jest w Kenii - tam niestety nie będę ale może coś innego się znajdzie
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości