• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 15x15x15 Neoheterandria elegans

#11
Tym bardziej, że maja jakies 4-5 mm Wink
Wpadnij do mnie po weekendzie, to porcje bananowców dostaniesz, muszą troche żywca podjeść Wink

Pamiętaj, że tu mamy ciekawy wątek o nich i czasami jakieś super foto możesz dać albo podzielić się spostrzeżeniami.

http://cichlidae.pl/showthread.php?tid=3499
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
Jak na razie to widzę, że wszędzie razem blisko siebie pływają. Jak była zabawa przy wylocie kaskady to obie szalały, fajnie to wyglądało Smile A pytanie takie mam czy one przeważnie pływają przy samej górze? momentami tylko widzę aby przy dnie pływały.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
Dorosłe schodzą częściej, te to by tylko jadly, a papu leci z nieba Wink to żyjemy blisko nieba.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Dzięki wuja za konkretną odp. Smile Uda mi się we wtorek wpaść do Ciebie więc z chęcią przygarnę parę kilo bananów Big Grin A tak swoją drogą to teraz kosteczka w domu jest przebojem a rośliniak spadł na drugie miejsce Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
Pora pokazać nowe mieszkanko maluchów Smile a co do pokarmu to po prostu mi się kolory pomieszały z innym opakowaniem Big Grin maluchy chętnie wcinają micro pellets, a pomieszane z innymi pokruszonymi pokarmami jak spirulina, red micro, bio-vit i płatki tropicala dają dobrą mieszankę dla nich i dla krewetek resztki z dna Smile i kilka fotek maluchów które już się krewetek nie boją tylko je same zaczepiają Smile


Załączone pliki Miniatury
                                                   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
Klawo to wygląda, w Twoim stylu, ja wolę większy nieład Wink
Ale jako lampka ładne.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
lubię jak jest wszystko na swoim miejscu ale na pewno się pozmienia Smile ważne aby mieszkańcom było dobrze. coś jeszcze na wierzch muszę dodać bo za jasno
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Wgłębka, bo o limnobium ciężko.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
Fajnie też wygląda zwykła rzęsa jak zarośnie mocno górę. W drobniczkarium tak mam i świetnie wyglądają korzenie rzęsy długie na około 2 cm i młode drobniczki w nich sie chowające.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
Limnobium i pistia gniją pod szybą.
Wrzuć Różdżycę albo posadź Vallisnerię i niech rośnie do tafli.
[Obrazek: Beztytulu_qxannhp.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości