Odpowiedz 
Parosphromenus linkei
28-12-2013, 23:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2013 23:31 PM przez galimedes.)
Parosphromenus linkei
Witam, ponizej dwa zdjęcia Parosphromenus linkei które cudem udało mi się zrobić. Nabyłem je w maju tego roku ale odkąd wpusciłem je do akwarium , przestałem je widywać..Smile Miałem takie 60 L z którym nie wiedziałem co zrobić. Akwa zarosło (uprawa hydroponiczna - zdjęcie nr. 4 pokazuje jak mniej więcej wygląda całe akwa...) ...bardzo zarosło ..i ryby ( 3 pary) żyją sobie jak chcą. Juz po pierwszych 3 miesiącach zobaczyłem pierwsze młode ( już miały ok. 1cm..) i do tej pory tylko tak "odchowuje" młode. Mam ich już 11 i tyle na razie wystarczy... Dobiorę z nich 1 - 2 pary a reszta popłynie do Arsika..Smile
Moim zdaniem są to jedne z najpiękniejszych sumatrzaków a dodatkowo nie są tak problematyczne jak inne gatunki...Smile
Pozdrawiam!

Satanoperca lilith ,S. acuticeps ,S.jurupari (Peru),S. sp. leucosticta, S. sp.mapiritensis,,S.pappaterra, Biotodoma wavrini, Biotodoma sp., Gymnogeophagus labiatus, G.mekinos, Parosphromenus linkei ,P. anjunganensis,P. phoenicurus
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2013, 23:18 PM
RE: Parosphromenus filamentosus
Boskie są, zupełnie inne niż "typowy" sumatrzak, np. P. sp. Blue Line. Bardzo mi się podobają, razem z P. quindecim.

Z Mekki na Półwysep Jukatan - gdzie występują pielęgnice Meeka (Thorichthys meeki) - jest w linii prostej 12 546 km.
28-12-2013, 23:37 PM
RE: Parosphromenus linkei
Galimedes, Ty wiesz.. ;p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2013, 00:31 AM
Cudowne są Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-12-2013, 01:57 AM
jakie maleństwa, świetne ryby i fotki

Twardym trzeba być dla siebie, nie dla ludzi...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe