• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: My piece of Rio Tahuayo

Chyba noto trafiły na równych sobie i vice versa Smile Można by pomyśleć że sielanka.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(22-03-2019, 23:10 PM)piotrK napisał(a): Chyba noto trafiły na równych sobie i vice versa Smile Można by pomyśleć że sielanka.
Powiem ci że jeżeli miałbym okreslić jeden gatunek z tych ryb który jest agresywny wobec innego to nie umiał bm tego zrobić. Wszystko zależy od popędu seksualnego Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Wydaje mi się że masz wyjątkowo spokojnego samca notoOkok. Nie jest też zbyt duży. Samce u Słomy wyrosły do 14cm i stawiają się na prawdę dużym rybom. Nie ukrywam że taka sielanka u Ciebie jest dla mnie zaskoczeniem.
 Jaką masz temperaturę w akwarium? Smile
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
23/24 stopnie.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(23-03-2019, 09:24 AM)tatakuby napisał(a): 23/24 stopnie.

I wszystko jasne Wink
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Witam wszystkich.
Dawno nic nie pokazywałem ponieważ nie było co pokazywać.
Ale …. Dwa tygodnie temu wzielem dupe w troki i zrobiłem lekki restart. Zamówiłem ryby u Mpawa i wyjszło coś takiego. SA zostało ale ryby brazylijskie Smile
Więcej pokaże jak ryby będą bardziej wyluzowane bo jak na razie jest jeden wielki popłoch i Koedy podejdę do baniaka to nie widzę ani jednej sztuki oprócz kirysków.
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
[-] Post tatakuby otrzymał 7 Lubię to od:
  • Darek, dzikakuna, galimedes, piotrK, takro, Zimna Zośka, Łuka$z
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(16-04-2022, 15:51 PM)tatakuby napisał(a): ...podejdę do baniaka to nie widzę ani jednej sztuki oprócz kirysków....

...nic nie szkodzi bo ja właśnie nie widzę tych kirysków a chciałbym Wink
Potrzebujesz oryginalny wzór na serwetkę - wycinankę?
Skorzystaj z forumowego avatara Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Bardzo ładnie zaaranżowany zbiornik. Ryby z całą pewnością mają tam jak w raju:-) Bardzo podoba mi się ten korzeń z lewej strony zbiornika. Ja spróbowałbym drugi leżący korzeń ułożyć w podobny sposób po przeciwległej stronie zbiornika. Masz jeszcze barlowi?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(16-04-2022, 16:12 PM)filas napisał(a):
(16-04-2022, 15:51 PM)tatakuby napisał(a): ...podejdę do baniaka to nie widzę ani jednej sztuki oprócz kirysków....

...nic nie szkodzi bo ja właśnie nie widzę tych kirysków a chciałbym Wink

W tym wieku to normalne że nie widzi się już wielu rzeczy … Rotfl
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(16-04-2022, 16:43 PM)schmeichel napisał(a): Bardzo ładnie zaaranżowany zbiornik. Ryby z całą pewnością mają tam jak w raju:-) Bardzo podoba mi się ten korzeń z lewej strony zbiornika. Ja spróbowałbym drugi leżący korzeń ułożyć w podobny sposób po przeciwległej stronie zbiornika. Masz jeszcze barlowi?

Została mi jedna samica na banicji w piewce Smile
Łojciec Łojciec alleluja  [Obrazek: haha.gif]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości