Odpowiedz 
Sprawy techniczne - jak usprawnić...
23-12-2016, 12:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2016 12:44 PM przez Martinezio.)
RE: Sprawy techniczne - jak usprawnić...
Ok, poprawione. Mam nadzieję, że raz na zawsze Wink Sorry za kłopoty. Przejście na https nigdy nie jest bezproblemowe, jak się okazuje, jeśli engine nie był pod to przygotowywany od zera :/

A jeśli chodzi o plugin Tapatalk-a, to niestety ale nie bardzo wiem, co to i czemu tak się Wam pokazuje Sad Być może serwis Tapatalk-a tak funkcjonuje, że synchro robią raz na jakiś czas, w zależności od popularności forum...
Spróbuję się dowiedzieć jak to funkcjonuje, ale czy uda się to z sensem załatwić, to nie mogę dać gwarancji :/

Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2016, 16:57 PM
Dziękujemy bardzo

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
23-12-2016, 23:55 PM
(23-12-2016 12:37 PM)Martinezio napisał(a):  Ok, poprawione. Mam nadzieję, że raz na zawsze Wink Sorry za kłopoty. Przejście na https nigdy nie jest bezproblemowe, jak się okazuje, jeśli engine nie był pod to przygotowywany od zera :/

Brawo ty, rogatyTongue Wink

d-_-b
02-02-2017, 12:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2017 12:45 PM przez Kierowca Bombowca.)
Dziś ni z gruszki ni z pietruszki zamiast 12 czy 13 stron nieprzeczytanych postów wyskoczyło mi ich aż 32 O maj gat 

Liczbę pokazuje normalnie tj: 13900.

Te dodatkowe są jaśniejsze -tak jak wyglądają przeczytane już.

[Obrazek: diyWI0o.jpg]
02-02-2017, 12:58 PM
Może kliknąłeś niechcący "Pokaż dzisiejsze posty" zamiast "Pokaż nieprzeczytane posty".

I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
03-02-2017, 13:25 PM
Swoją drogą, czy ten dopisek "wysłane ze pomocą ziemniaka z apki tabatalk" jest konieczny lub domyślnie włączony? Zawsze trochę kisnę z tej wstawki, kojarzy mi się z elektrodą.
03-02-2017, 14:50 PM
Sprawy techniczne - jak usprawnić...
To musisz wyłączyć w tapatalku Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe