• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sprawy techniczne - jak usprawnić...

Ok, poprawione. Mam nadzieję, że raz na zawsze Wink Sorry za kłopoty. Przejście na https nigdy nie jest bezproblemowe, jak się okazuje, jeśli engine nie był pod to przygotowywany od zera :/

A jeśli chodzi o plugin Tapatalk-a, to niestety ale nie bardzo wiem, co to i czemu tak się Wam pokazuje Sad Być może serwis Tapatalk-a tak funkcjonuje, że synchro robią raz na jakiś czas, w zależności od popularności forum...
Spróbuję się dowiedzieć jak to funkcjonuje, ale czy uda się to z sensem załatwić, to nie mogę dać gwarancji :/
Kierujmy się jedynie sumieniem, nie róbmy niczego dla ludzkiej opinii.
Niechże o nas będzie i zła, bylebyśmy zasługiwali na dobrą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dziękujemy bardzo

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(23-12-2016, 12:37 PM)Martinezio napisał(a): Ok, poprawione. Mam nadzieję, że raz na zawsze Wink Sorry za kłopoty. Przejście na https nigdy nie jest bezproblemowe, jak się okazuje, jeśli engine nie był pod to przygotowywany od zera :/

Brawo ty, rogatyTongue Wink
d-_-b
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dziś ni z gruszki ni z pietruszki zamiast 12 czy 13 stron nieprzeczytanych postów wyskoczyło mi ich aż 32 O maj gat 

Liczbę pokazuje normalnie tj: 13900.

Te dodatkowe są jaśniejsze -tak jak wyglądają przeczytane już.
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Może kliknąłeś niechcący "Pokaż dzisiejsze posty" zamiast "Pokaż nieprzeczytane posty".
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Swoją drogą, czy ten dopisek "wysłane ze pomocą ziemniaka z apki tabatalk" jest konieczny lub domyślnie włączony? Zawsze trochę kisnę z tej wstawki, kojarzy mi się z elektrodą.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
To musisz wyłączyć w tapatalku Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości