• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sprawy techniczne - jak usprawnić...

Myślę ze tematy powinny dużo dać, tak myślę. Ja myślę hahahaha ..... dobre Smile


Jeśli autor ogarnięty to i tematy da rady ogarnąć Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Może od razu piszmy po angielsku, dla ułamka naszych userów. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(09-03-2015, 21:20 PM)Ruki napisał(a): Może od razu piszmy po angielsku, dla ułamka naszych userów. Wink


Pogratulować zajebiste podejście.

 Nie wszyscy na tym świecie mówią po polsku. A to chyba dobrze świadczy o forum że interesują się nim ludzie z innych krajów.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(09-03-2015, 21:24 PM)andrzej10252 napisał(a):
(09-03-2015, 21:20 PM)Ruki napisał(a): Może od razu piszmy po angielsku, dla ułamka naszych userów. Wink


Pogratulować zajebiste podejście.

 Nie wszyscy na tym świecie mówią po polsku. A to chyba dobrze świadczy o forum że interesują się nim ludzie z innych krajów.
Piszę na forach zagranicznych, nie tylko anglojęzycznych, lecz też na krzaczkowatych. Od nikogo tam nie wymagam by pisali po angielsku, a tym bardziej po polsku.

Dodatkowo, nie każdy na naszym forum włada językiem angielskim, więc wymaganie od nich, by każdy wątek miał w nazwie swój angielski odpowiednik jest pomysłem nie na miejscu.

Lepszym rozwiązaniem niż przeinaczanie całego forum jest utworzenie English Zone, gdzie obcokrajowcy będą mogli porozumiewać się swobodnie z nami w języku angielskim. W taki sposób funkcjonuje to na jednym z forum w Chinach. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(09-03-2015, 21:31 PM)Ruki napisał(a):
(09-03-2015, 21:24 PM)andrzej10252 napisał(a):
(09-03-2015, 21:20 PM)Ruki napisał(a): Może od razu piszmy po angielsku, dla ułamka naszych userów. Wink


Pogratulować zajebiste podejście.

 Nie wszyscy na tym świecie mówią po polsku. A to chyba dobrze świadczy o forum że interesują się nim ludzie z innych krajów.
Piszę na forach zagranicznych, nie tylko anglojęzycznych, lecz też na krzaczkowatych. Od nikogo tam nie wymagam by pisali po angielsku, a tym bardziej po polsku.

Dodatkowo, nie każdy na naszym forum włada językiem angielskim, więc wymaganie od nich, by każdy wątek miał w nazwie swój angielski odpowiednik jest pomysłem nie na miejscu.

Lepszym rozwiązaniem niż przeinaczanie całego forum jest utworzenie English Zone, gdzie obcokrajowcy będą mogli porozumiewać się swobodnie z nami w języku angielskim. W taki sposób funkcjonuje to na jednym z forum w Chinach. Wink

Ja tylko naznaczyłem problem, nie chodzi mi o angielskojęzyczne forum tylko o ułatwienie w nawigacji. Skoro to za dużo to trudno.

I nic więcej.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Z ciekawości, wszedłem w odwiedziny naszego forum w przeciągu ostatniego miesiąca. 
Odwiedziny z naszego kraju stanowią 90,25% wszystkich. Z takich ciekawostek, mamy nawet odwiedziny z Kenii. Wink
   
Tak to wygląda, jeśli chodzi o kraje, to nie świadczy o języku.

Bo, już wrzucając opcję języka operacyjnego systemu to już wychodzi tego coraz to więcej. Wink
   

Oczywiście, wyszedłem na złego i podłego, który blokuje inicjatywy oddolne. Wink Jednak jestem pewien, że na forum mamy więcej osób nie posługujących się językiem angielskim niż osób zagranicznych mających problem z nawigacją na naszym forum. I nie możemy tych naszych użytkowników zmuszać do posługiwania się językiem, którego nie umieją.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
A ten swoje, więc powiem ci tak. Kilka przyjaciół poprosiło mnie o przysługę, Przedstawiłem na forum. A twoje statystyki i wykresy mało mnie interesują.

Co zrobicie Wasza sprawa, zaczynają mnie męczyć, konwersacje z Panem Najwyższa Prawda.

Z mojej strony to wszystko .

Pozdrawiam.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Że tak wtrącę swoje trzy grosze.
Mam wspaniałych kolegów akwarystów z Serbii którzy przegladają nasze forum i na pewno zadowoleni by byli jak byśmy popisali po serbsku Wink
A tak serio z całym szacunkiem dla Twoich kolegów zachęcam ich aby zaczeli sobie tłumaczyć Naszą skarbnicę wiedzy na angielski. Ja przeglądając strony inne niż polskie kombinuje i tłumacze translatorem ile wlezie ... Wychodzą mi nieraz cudawianki no ale cóż życie.
I średnio mi sie widzi oddzielanie wiadomości napisanych po polsku od tych po angielsku.

Pozdrawiam

P.s Kolega Ruki przedstawił ci ładnie wykresy aby pokazać iż jego i teraz już moje wypowiedzi są jak najbardziej uzasadnione lecz twoja odpowiedź iż cie to średnio interesuje wskazuje twoje zajebiste podejście do tematu.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Nic nie jest idealne. Nie wszystko czego byśmy sobie życzyli mogłoby być spełnione. Tak więc, trzeba sobie radzić. Tak samo jak my próbujemy z różnym skutkiem radzić sobie na forach zagranicznych czy też stronach internetowych to tak samo i obcokrajowcy mogą próbować sobie poradzić na tych polskojęzycznych. Zawsze są jakieś granice czy mury, które utrudniają. Ale to nie zwalnia nas chociaż z próbowania. Trzeba próbować dopóki dopóty się danej przeszkody nie pokona. I akurat tego nie trzeba zmieniać. Ale jeśli pojawi się potrzeba to ten dział, rubryka czy jak to się zwie - english zone, o której wspominał Ruki to bardzo dobre rozwiązanie Wink
Rolleyes Central America Buzki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Pan Najwyższa Prawda, brzmi kozacko, dziękuję. Smile
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości