• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Instagram C.pl

#31
Warto jeszcze oznaczać forumowego Instagram jak ktoś dodaje zdjęcia pielęgnic na swoich profilach, taki zabieg też mocno zwiększa zasiegi. Warto też komentować foty na forumowym profilu nawet takie komentarze co nie wnoszą nic do dyskusji zwiększają zasięg o kilkanaście użytkowników

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
[-] Post -KUBA- otrzymał 2 Lubię to od:
  • Mesjah, Ruki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Moje zdjęcia również do Waszej dyspozycji.

#holson86cichlids
@holson86cichlids - zapraszam i pozdrawiam
[Obrazek: baneria.jpg]
-Amphilophus istlanum
-Chiapaheros grammodes
-Herichthys carpintis
-Herichthys cyanoguttatus
-Nandopsis haitiensis 
-Parachromis friedrichsthalii
-Parachromis motaguensis
i parę innych... Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez: piotrK
#33
Dziękówa, na pewno skorzystam. W nowym roku postaram się częściej wrzucać posty Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Panowie... a może by tak ktoś czasem zajrzał na skrzynkę odbiorczą na Instagramie ?
Na koncie już pajęczyny wiszą od dłuższego czasu... Blush
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
(22-04-2024, 10:06 AM)tomicher napisał(a): Panowie... a może by tak ktoś czasem zajrzał na skrzynkę odbiorczą na Instagramie ?
Na koncie już pajęczyny wiszą od dłuższego czasu... Blush
Szczerze powiedziawszy rzadko mam czas, żeby wrzucić coś wartościowego na naszego fejsa, a co dopiero na insta. Chciałem połączyć konta, tak, żeby mi się "wysyłały" posty i relacje z FB na instagram, ale coś to nie chce zadziałać. Ogólnie rzecz biorąc chyba nie był to do końca udany pomysł, bo ostatnimi czasy sam dość mocno ograniczyłem korzystanie z tej strony, nie mam nawet apki na telefonie. Także raczej jak się z nami kontaktować poza forum, to na FB Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
(22-04-2024, 11:19 AM)piotrK napisał(a):
(22-04-2024, 10:06 AM)tomicher napisał(a): Panowie... a może by tak ktoś czasem zajrzał na skrzynkę odbiorczą na Instagramie ?
Na koncie już pajęczyny wiszą od dłuższego czasu... Blush
Szczerze powiedziawszy rzadko mam czas, żeby wrzucić coś wartościowego na naszego fejsa, a co dopiero na insta. Chciałem połączyć konta, tak, żeby mi się "wysyłały" posty i relacje z FB na instagram, ale coś to nie chce zadziałać. Ogólnie rzecz biorąc chyba nie był to do końca udany pomysł, bo ostatnimi czasy sam dość mocno ograniczyłem korzystanie z tej strony, nie mam nawet apki na telefonie. Także raczej jak się z nami kontaktować poza forum, to na FB Smile

Do zdjęć i filmów nie ma chyba obecnie łatwiejszego medium jak Instagram.
Gdyby udało się znaleźć grono kilku-kilkunastu ludzi którzy od czasu do czasu wrzucają coś jako posty albo relacje, to materiał/content tworzyłby się niemal sam. Wystarczy kliknąć publikuj relację/post i leci to na konto cichlidae.
Sam chętnie oglądałbym na tym koncie dzienne aktualizacje i  filmy waszych zbiorników

Ale rozumiem, że jak ze wszystkim - to wymaga czasu. W razie czego mogę oferować pomoc, jeśli ktoś by takiej pomocy oczekiwał.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Spoko, przegadamy to i damy znać Smile
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
(22-04-2024, 11:19 AM)piotrK napisał(a):
(22-04-2024, 10:06 AM)tomicher napisał(a): Panowie... a może by tak ktoś czasem zajrzał na skrzynkę odbiorczą na Instagramie ?
Na koncie już pajęczyny wiszą od dłuższego czasu... Blush
Szczerze powiedziawszy rzadko mam czas, żeby wrzucić coś wartościowego na naszego fejsa, a co dopiero na insta. Chciałem połączyć konta, tak, żeby mi się "wysyłały" posty i relacje z FB na instagram, ale coś to nie chce zadziałać. Ogólnie rzecz biorąc chyba nie był to do końca udany pomysł, bo ostatnimi czasy sam dość mocno ograniczyłem korzystanie z tej strony, nie mam nawet apki na telefonie. Także raczej jak się z nami kontaktować poza forum, to na FB Smile
Chyba w druga strone dziala bez problemu, tzn natretnie IG oferuje mi publikowanie tego samego na FB.
[-] Post Knowhow otrzymał 1 polubień od:
  • piotrK
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Kobuz, a może mamy właśnie chętnego do prowadzenia naszego IG? Big Grin
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości