• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Sprawy techniczne - jak usprawnić...

#1
Widziałem że tamat pt. "Jesteś tu nowy? Napisz coś o sobie!" ma już 3 strony.
Niestety nowe wypowiedzi kolejnych osób pojawiają się na końcu wątku.
Nasunęła mi się myśl, że może lepiej by było, gdyby nowe wypowiedzi kolejnych osób pokazywały się na samym początku. Wtedy byłoby łatwiej dotrzeć do tego co jeszcze nie zostało przeczytane, zamiast przewijac cały wątek od początku do końca.
Mam wrazenie że z reguły własnie tak jest, że najnowsze wypowiedzi tworzą zawsze stronę nr 1, a najstarsze ostatnią, chociaz mogę się mylić...
Marcin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Zazwyczaj jest tak, że nowe posty są na końcu. Choć pomysł nie jest zły, mam wątpliwości czy jakiekolwiek forum ma taką opcję (ew. można to ustawić w swoim profilu jeśli już).
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
(07-03-2011, 23:38 PM)piotrK napisał(a): ew. można to ustawić w swoim profilu jeśli już.

Taka opcja byłaby super.
Jest tu coś takiego ?

Marcin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Obecnie nie widzę, ale spróbuj z trybem "drzewa" - możesz zmienić na pasku, na którym znajduje się tytuł wątku (tuż nad pierwszym postem, po prawej).

BTW, coś mi się kojarzy, że na jakimś forum była taka możliwość - wedle życzenia, domyślnie zawsze jednak było rosnąco.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Ja na wszystkich forach spotkałem się z takim układem jak tutaj mamy obecnie(rosnący).
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Podłączę się do tematu Marcina.
U siebie pod każdym postem widzę zakładki "wyślij wiadomość do uczestnika", "wyślij prywatną wiadomość", itd. Wszystkie te zakładki są opatrzone czerwonym znakiem "x" w kwadratowej ramce (na innych forach czasami tak są oznaczone zdjęcia, których nie mogę otworzyć". Tu zakładki działają, ale mam wrażenie, że coś jest nie tak.
Nie wiem, czy wyraziłem się wystarczająco precyzjnie Smile
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Hmm może masz włączoną opcję blokowania obrazków ze strony? Bo mnie się pokazują tylko same napisy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
a nie wiesz, jak to zmienić w komputerze?
[Obrazek: 93c4a8623c8ea33fm.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
W mozilli: Narzędzia->Opcje->Treść->Pobieraj obrazki automatycznie (Wyjątki) sprawdź czy tam nie masz Cichlidae.pl. Aczkolwiek to chyba nie to.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Wczoraj było juz późno i chyba byłem niewyspany Wink
Faktycznie układ rosnący jest najbardziej powszechny.
Jednak na niektórych forach, po otwarciu jakiegoś wątku z wieloma wypowiedziami, pokazuje nam się on, od momentu nieprzeczytanych postów.
I chyba o to mi chodziło Smile

A co do wypowiedzi Bernarda, to u mnie (Opera) krzyżyków nie ma, ale może zróżnicowanie kolorystyczne zakładek by się przydało ?

Pozdrawiam.
Marcin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości