• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: II KONKURS CICHLIDAE.PL "PARY PIELĘGNIC" - REGULAMIN

#41
Już potwierdzam - otrzymałem wczoraj - ale zaniemówiłem i to dlatego :-)
Dziękuję za głosy i przygotowanie.
Sporo publikacji, fakt reklamowych ale na czasie, bo ostatnie zakupione mam trochę wiekowe ... a tam raczej co innego jest napisane niż aktualnie tu mnie się ruga za te dane.
Doszkalam się po trochu, za co też dziękuję.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Podziękowania złożone przez:
#42
Hehe... Wink Czytaj, czytaj. Ważne, że dotarła paczka. Raz jeszcze gratulujemy 2 miejsca.

Teraz została nam tylko mei z paczką, ale tu jest w trakcie realizacji koszulka, zatem jeszcze trochę.
 
Podziękowania złożone przez:
#43
No i do mnie też paczka dotarła Smile Mega fajne rzeczy, testy, pokarmy, no pełen wypas (tu oczywiście wielkie dzięki sponsorom^^) Big Grin Koszulka jest świetna, super wyszła Smile I pikselki też są na niej!! Big Grin Przede wszystkim wielkie dzięki za głosy, cieszę się że moje ryby się tak spodobały Tongue 


A teraz się pochwalę, a co mi tam Tongue

   
Masz jakieś pytania? Pisz na forum Wink

[Obrazek: _XIS8445_100hYT.jpg]
 
Podziękowania złożone przez:
#44
Jeszcze raz gratulacje Kasiu. Do koszulki zostały dodane też pikselki, jak na Twojej fotce, super to wygląda.

W imieniu własnym, Teamu i wszystkich biorącym udział, dziękuje firmie Ziarko - przedstawicielowi Sera na Polske, sklepowi Żulicki.pl oraz dziewczynom z Dziobaka. Fantastyczne nagrody i kontakt.

Dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłane prace. Wszystkim głosującym, za głosy.

II Konkurs Cichlidae.pl uważam za zakończony.

Kolejny będzie dotyczył zbiorników, zatem możecie robić foty swoich środowiskowych baniaków z pielęgnicami i nie tylko Wink
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości