• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Decyzja podjęta

#21
Saszetki Sery gotowe do wylęgu kupisz chyba w każdym sklepie, potrzebna jest niestety pompka do napowietrzania. Kiedy spytałem "u siebie' o artemię dekapsulowaną popatrzyli na mnie jak na kosmitę, wiec w tym wypadku pozostaje net.Smile
Aktualnie…
- 300l ameryko-afryka
- 240l Azja
- 202l Nowa Gwinea
- 156l Azja
- 60l Ameryka Południowa
- 50l przedszkole




 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
Oj nie niestety hodowla własna odpada Smile. Poszukam tej dekapsułowanej w necie jeżeli faktycznie jest lepsza dla maluchów niż oczlik. 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Już bez przesady -butelka 0,5 0,3L ,trochę soli ,wężyk i pompka to takie be?
[Obrazek: diyWI0o.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Mi nie chodzi o kwestie be czy nie be tylko skoro są inne rozwiązania bez hodowli to osobiście wolę takie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Spokojnie, multiki jak raz zaczęły będą to robić wkółko, zostaw z żarciem jak jest, na rynku multifasciatusów jest multi, więc za jakiś czas będziesz miała problem co robić z nadwyżkami, a tak przeżyją największe cwaniaczki -> więc z najlepszymi genami.
"Podkradanie" młodych to standard u signatusów (też samce, u mnie samica zawłaszczyła nawet część małych ornatipinnisów), nie słyszałem i nie widziałem anektowania małych przez ciotki u multików, więc pewnie samiec to ogier i poligamista.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Miałeś racje wszystkie 4 samiczki mają swoje własne przecinki Smile. Więc może lepiej że karmię oczlikiem i przeżyją te które są najbardziej cwane Smile.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości