• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Dicrossus foirni

#31
Moze lepiej nie pisać ... w baniaku jak miałem wszystkie wydawało mi się że mam 3+2 na targi zabrałem 2+1 i pewna samica mi padła w transporcie Sad  niestety zostały mi cztery samce najprawdopodobniej. Ale do końca nie jestem jeszcze pewny.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Chwilowo mamy przyjemność gościć samiczkę D. foirni, więc nie omieszkałam zrobić jej kilku zdjęć Big Grin                 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Już czekam na werdykt profesora Pawła Wink
Vanilka fajnie że u Was nocuje ... U mnie nie będzie miała profesjonajnej sesji foto Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Wszystkie cechy samiczkowe i do tego nieźle odpasiona Smile, nie podoba mi się tylko ten połysk na płetwie odbytowej, zasadzie powinna być bezbarwna ?
pozdrawiam
Paweł
Aktualnie - Apistogramma: kullanderii, sp alto tapiche, sp. miua, velifera.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
Łojciec - dbamy o nią bardzo Big Grin Własny apartament, sesje zdjęciowe Big Grin fajna jest, ma wielkie oczy i wielki brzuch Figielek a tak na serio to jest naprawdę pocieszna, a liścia to przestawia po całym akwarium jak nas nie ma w domu, co wracam to liść w innym miejscu Tongue
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
No kawał baby z niej. No ale to jedno "ale"... Będzie u Ciebie to stwierdzisz ... Bo moje dwie samiczki później okazywały się samcami Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
(15-10-2015, 00:13 AM)tatakuby napisał(a): No kawał baby z niej. No ale to jedno "ale"... Będzie u Ciebie to stwierdzisz ... Bo moje dwie samiczki później okazywały się samcami Wink
Hej,
Niestety musze was zmartwić ale dla mnie to ryba to młody samiec.
Po pierwsze nie miałem i nie mam samicy o takim kształcie ciała.
Do tego to na co wskazywał Paweł - czerwonawy ogon - jednoznacznie wskazuje na samca - samica ma ogon bezbarwny.

Pozdrawiam
Mirek
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Kurcze no... Wrócę do domu to jeszcze się będę przyglądać ale zdjęć nie kolowywałam, są jakie wyszły...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
(15-10-2015, 11:42 AM)zmirek napisał(a): Hej,
Niestety musze was zmartwić ale dla mnie to ryba to młody samiec.
Po pierwsze nie miałem i nie mam samicy o takim kształcie ciała.
Do tego to na co wskazywał Paweł - czerwonawy ogon - jednoznacznie wskazuje na samca - samica ma ogon bezbarwny.

Pozdrawiam
Niestety muszę się zgodzić, za długie płetwy brzuszne i za dużo kolorów jak na samiczkę...
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
Mi też to wygląda na samca. Prawdopodobnie ryba była zdominowana i może dlatego zewnętrzne cechy płciowe się nie rozwinęły.
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości