• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: 300 litrów

#21
Nie widzę żadnych przeciwwskazań żeby nie łączyć kirysków z otoskami skoro i jeden i drugi gatunek żyje w tych samych/podobnych wodach Wink

Killi ja też ruszam z tematem, a tak naprawdę już dawno ruszyłem bo mam już wszystko, baniaka tylko brakuje haha, ale z tym nie ma problemu bo do końca miesiąca będzie i baniak, a chciałbym postawić min. 300l, ale rozglądam się za albo 120x50x60cm, 130x50x60cm, albo i to by mi do gustu najbardziej pasowało 130x50x70cm Big Grin
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
imho można połączyć, otosy zginą w roślinach i na korzeniach, u mnie rzadko po piasku buszowały, a stadko kirysków jak najbardziej zapełni dno, im mniejszy gatunek tym więcej można ich dać i ja bym w tą drobnicę poszedł
Twardym trzeba być dla siebie, nie dla ludzi...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Fajna obsada :> Na początku brzmi byle jak, ale zyskuje z czasem :> Neonów 60 szt daj. Ciekawi mnie jaki aranż do tego planujesz.
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Aranż... cóż, zaskocze Smile

Za dużo Solti, w małej ilości będzie urok. Za cukierkowo. Patrze jak dorosną już i 40 czerwonego to za dużo na taki baniak.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
(16-11-2013, 19:42 PM)Killifish napisał(a): Jestem pewien Ramek, bo są traktowane jak rybki dla mas, a mają swoje wymagania i bazalt z kranówką nie są optimum...
Nam nie musisz tego tłumaczyć. Mnie właśnie chodziło o to że są tak popularne. Ale może właśnie to jest dobry pomysł zrobić porządny biotop z oklepanymi gatunkami Smile Czekam niecierpliwie na aranż Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
Czytają to też inni, warto pamiętać o tych co nie wiedzą, bo sklepowo poleca się te ryby na tragikomiczne warunki.
Też się nie mogę doczekać Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Przepraszam za wykopaliskaSmile

Coś się zadziało w temacie baniaka?

Zbieram ostatnio wszelkie info na temat pielęgniczek w akwariach od 300l w górę...

Przepraszam znalazłem baniak w odpowiednim dziale... Post do wykasowania
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości