• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Kalendarz 2014

#1
Proszę nie krzyczeć na mnie, że się wyrywam lecz mam takie pytanie czy jest szansa że w tym roku kalendarze będą wysyłane jeszcze w tym roku ?Blush

Ja coś szczęścia nie mam bo na kalendarz zeszłoroczny się nie załapałem (nie zdążyłem Usmiech). W tym roku próbowałem załapać się na koszulkę "firmową" i też się nie udało (tym razem to nie wiem czemu). I tak się zastanawiam czy ja przypadkiem nie jestem w jakiejś galerii wywieszony pt " tych klientów nie obsługujemy" .
Chciałem taki kalendarz podarować komuś z kim będę się widział na święta dlatego tak dopytuję.
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Podziękowania złożone przez:
#2
Tak, dlatego już kończymy prace nad tegorocznym. Będą w tym roku, bez obaw.
A czy jesteś w takiej galerii, to nie wiem Wink Zasłużyłeś? Wink <pytanie retoryczne>
 
Podziękowania złożone przez:
#3
Zdjęcia naprawdę dobre, choć na przyszłość widziałbym b.tematyczne-znaczy ryba plus akwarium biotopowe w tle...
piszę się na kalendarz-winno być prosty link do tego
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Podziękowania złożone przez:
#4
Sami wybieraliście zdjęcia Smile
Co do linku, to nie wiem o ci chodzi i nie chce wiedzieć, ale rozwiń novi.
 
Podziękowania złożone przez:
#5
Wyprzedzacie fakty. Smile

Obecnie jesteśmy na etapie dogrywania projektu. Kiedy on będzie gotowy pojawi się wątek w którym będziecie mogli zgłosić ile kalendarzy chcecie- tak jak to było w poprzednich latach.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
#6
(06-11-2013, 21:43 PM)Ruki napisał(a): Wyprzedzacie fakty. Smile

Obecnie jesteśmy na etapie dogrywania projektu. Kiedy on będzie gotowy pojawi się wątek w którym będziecie mogli zgłosić ile kalendarzy chcecie- tak jak to było w poprzednich latach.

No ja właśnie się wyrwałem z tym wątkiem i pytaniem ponieważ w poprzednich latach kalendarze były wysyłane po nowym roku. I tylko pytałem czy w tym roku dałoby radę jednak przed świętamiProsi. Pewnie znajdzie się jeszcze parę osób na forum które chciałby podarować taki drobiazg jakiemuś bliskiemu akwaryście na gwiazdkę Usmiech.
[720l]Nowe życie...
[240l]BW

Pozdrawiam
Mariusz
 
Podziękowania złożone przez:
#7
Massacra, wynikało to z całej logistyki związanej z zamawianiem na forum, potwierdzaniem zamówienia i podawaniem danych, zaleganiem z wpłatami, odbiorem z drukarni i samą wysyłką pocztą. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości