• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Betta smaragdina

#21
Gwiazdy to lubią. Na styczeń planuje tarło.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
moje się rozpłynęły, dokarmiam nicieniami mikro
Twardym trzeba być dla siebie, nie dla ludzi...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Rosną, wybarwiają się...

2+1 układ.


Załączone pliki Miniatury
                       
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Spamujemy Wink

   

   
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
muszę w końcu usiąść i pofocić troszkę te moje gady Tongue
Twardym trzeba być dla siebie, nie dla ludzi...
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
No wiesz, a mówisz, że zdjęcia ci nie wychodzą. Dla mnie to wyzwanie. Te są piękne! Aby uniknąć odblasków na boku rybki, przesłoń czymś lampę błyskową, aby rozproszyć światło. Taka przysłona nazywa się dyfuzor i ma za zadanie zmiękczyć światło, ale to trudne jak lampa jest blisko obiektywu bo łuska ryby działa jak lusterko. Ale powyższe zdjątka bardzo mi się podobają. Może kiedyś pozwolisz mi porobić zdjątka u ciebie? Na pewno jest co robić Angel
Karibu sana. Habari za jioni.
[Obrazek: Tanzania-physical-map.gif]
Pozdrawiam anubis.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
(12-03-2014, 22:48 PM)anubis5 napisał(a): No wiesz, a mówisz, że zdjęcia ci nie wychodzą. Dla mnie to wyzwanie. Te są piękne! Aby uniknąć odblasków na boku rybki, przesłoń czymś lampę błyskową, aby rozproszyć światło. Taka przysłona nazywa się dyfuzor i ma za zadanie zmiękczyć światło, ale to trudne jak lampa jest blisko obiektywu bo łuska ryby działa jak lusterko. Ale powyższe zdjątka bardzo mi się podobają. Może kiedyś pozwolisz mi porobić zdjątka u ciebie? Na pewno jest co robić Angel

Jak zaczniesz więcej grzeszyć Tongue Wink
Hehe, a tak serio.... jak zawitają w Twoich akwariach pielęgnice Rotfl Haha
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
No ok. To zakładamy kolejny baniaczek. Niech żyje uzależnienie. Trzeba stworzyć grupę wsparcia. AR. Czyli Anonimowi Ryboholicy.

Koledzy i koleżanki. Niniejszym chciałbym ostrzec przed kolegą Killifish. Myślałem, że wyleczyłem się z Ryboholizmu, ale kiedy go spotkałem, kiedy spojrzałem w te ogarnięte pasją oczy - zrozumiałem, że jestem zgubiony, a do tego zna się chłopak i umie tym zarazić. Powrót do nałogu przebiegał niewinnie, najpierw jedno małe nano akwarium i krewetki, później kolejne, teraz już trzecie. Nie wiem jak to się skończy, ale na pewno modernizacją sieci elektrycznej i wodociągowej w domu. A co do grzechu... to ... słowa nie powiem Bezradny

Killifish. Załatwiam zbiorniczek. Obsadzimy go Tropheus moorii nkonde "red sunspot". Co ty na to?
Karibu sana. Habari za jioni.
[Obrazek: Tanzania-physical-map.gif]
Pozdrawiam anubis.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
(13-03-2014, 12:33 PM)anubis5 napisał(a): Koledzy i koleżanki. Niniejszym chciałbym ostrzec przed kolegą Killifish. Myślałem, że wyleczyłem się z Ryboholizmu, ale kiedy go spotkałem, kiedy spojrzałem w te ogarnięte pasją oczy - zrozumiałem, że jestem zgubiony, a do tego zna się chłopak i umie tym zarazić. Powrót do nałogu przebiegał niewinnie, najpierw jedno małe nano akwarium i krewetki, później kolejne, teraz już trzecie. Nie wiem jak to się skończy, ale na pewno modernizacją sieci elektrycznej i wodociągowej w domu. A co do grzechu... to ... słowa nie powiem Bezradny

Killifish. Załatwiam zbiorniczek. Obsadzimy go Tropheus moorii nkonde "red sunspot". Co ty na to?

Bez słodzenia mi tu Tongue
Bo wykonam telefon do Twojego przełożonego Big Grin

Póki co stawiaj baniak pod karpieńce,potem większy na pielęgnice.


EOT
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Pracuję ciężko, pot płynie po plecach, filterek RO prawie podłączony. Baniak się grzeje.
Karibu sana. Habari za jioni.
[Obrazek: Tanzania-physical-map.gif]
Pozdrawiam anubis.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości