• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Naklejki forum

#1
Witajcie
Nie wiem czy dobrze założyłem temat. mam pewną sugestię. Początkowo planowałem założyć akwarium z pielęgnicami pawiookimi. Zarejestrowałem się na stronie poświęconej tym rybom. Fajną sprawą było to,że klub miał swoje naklejki,którymi obklejali szafki czy obudowy swoich zbiorników. Czy nie myśleliście o tym aby stworzyć jakieś ładne naklejki na nasze zbiorniki?Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Niezły pomysł, przy okazji drukowania Kalendarza będzie można o tym pomyśleć.
- 500 złotych za małą, szarą rybę ?!
- To bardzo rzadki gatunek.
- To poproszę cztery.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Najpierw pasuje pomyśleć nad naszym logiem. Wink
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
Jeżeli chodzi o logo to mam brata,który się zajmuje grafiką komputerową to jak coś to z nim pogadam i może coś się uda załatwić. Kwestia co reszta sądzi o tym temacie.
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Naklejki naklejkami - a może koszulki
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#6
Myślę, że wszystko jest do zrobienia Smile Potrzebny tylko dobry motyw graficzny/logo.
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#7
Koszulkę kupie na pewno, a naklejki... Szkoda, że nie mam auta Big Grin No ale na szafeczkę mogę przykleić Tongue
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#8
Rozmawiałem ze swoim bratem,zgodził się to zrobić. Ale z racji tego,że sam pracuje na etacie i ma dużo takich zleceń a wykonanie takiego loga wymaga troszkę czasu to ciężko będzie zrobić to za darmo. Ogólnie za zwykłe loga kasuje 120zł ale w tym układzie wziąłbym od nas 60 zł. Ja sam mogę dać 10zł kwestia czy pozostali są za i czy uda się przeprowadzić zrzutkę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#9
Szczerze? Jest na forum dużo osób które zapewne zajmują się grafiką, nie zawodowo, a z zainteresowania.
Na każdym z for które przeglądałem użytkownicy sami projektowali loga za darmo, więc moim zdaniem robienie zrzuty nawet tego 60zł to bezsens, powód? Może się wszystkim to nie spodobać i co? Kasa w błoto.
Pielęgnice moją pasją Smile Nie ważne gdzie, nie ważne ile... 
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#10
Pley ma rację. Koszty takich gadżetów muszą być jak najniższe. Logo to nie jest znowu taka wielka filozofia, żeby za nie płacić. A nie oszukujmy się, musi być świetne, inne nie wchodzi w grę Wink Poczekamy, zobaczymy, może znajdzie się ktoś wśród nas z takimi zdolnościami. I z dobrą wizją Smile Na razie podziękuj bratu Lukasz!
Pozdrawiam,
Adam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości