• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Zbiornik 375L _J. Wiktorii

#1
Witam.. zawsze zakładałem zbiorniki z niezbyt znany,i gatunkami ryb.. Niezbyt interesuje mnie Malawi, Tanganika.. zainteresowały mnie ryby z Jeziora Wiktorii
Jakie gatunki polecilibyście mi na początek? i jak ma się ich dostępność na rynku...

Czekam na opinie i pomoc

Pozdrawiam
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#2
Hej
Zbiornik tej wielkości daje duże możliwości. Trochę gatunków mam teraz dostępnych - są w moim ogłoszeniu na tym forum.
Napisz jakie gatunki Cię zainteresowały i w którym ewentualnie kierunku jeśli chodzi o grupy ryb chciałbyś iść.
Na rynku nie ma zbyt wielu możliwości więc może być ciężko z niektórymi rybami. Dempsey ma też w tej chwili coś dostępnego.

Pozdr
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#3
Powiem szczerze, że wszystkie są śliczne.. takie kolorowe. Jestem troszkę zielony w rybkach z J. Wiktorii ale z biegiem czasu się nauczę. Wychowałem się na Tanganice i solance.. Teraz czas na wiktorię...
Co bys mi proponował tak na początek..? Gdzieś w sieci wyczytałem że w/w jezioro jest u kresu istnienia.. więc to daje jeszcze większą chęć posiadania tych ryb.. A co do cen ryb proszę info na PW..
Pozdrawiam (ja mieszkam w okolicach Wrocławia) Rafał
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#4
(21-08-2011, 20:39 PM)sq6www napisał(a): Powiem szczerze, że wszystkie są śliczne.. takie kolorowe. Jestem troszkę zielony w rybkach z J. Wiktorii ale z biegiem czasu się nauczę. Wychowałem się na Tanganice i solance.. Teraz czas na wiktorię...
Co bys mi proponował tak na początek..? Gdzieś w sieci wyczytałem że w/w jezioro jest u kresu istnienia.. więc to daje jeszcze większą chęć posiadania tych ryb..

Jeśli podobaja Ci się wszystkie to połowa sukcesu Smile
Jezioro ma swoje problemy ale nie jest aż tak tragicznie. Mam nadzieję, że nie jest to polowanie na coś czym można się pochwalić.
Przeglądnij różne gatunki - ryby powinienieś sma wybrać
ZAJRZYJ TUTAJ
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#5
Ja bym w takim akwa połączył ze dwa, trzy gatunki Haplo, za to w większej ilości egzemplarzy.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości