• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara owroewefi

U mnie też obrodziło Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Eh, kiedy ja takich widoków doczekam....
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Elegancko i bardzo fajnie urzadzone akwarium Wink Bardzo naturalnie Wink
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dzięki Artur.
Dzisiaj juz wypływają dalej z młodymi i pewnie zaraz zacznie ich ubywać. Najprawdopodobniej zaleję dla gujan 450-tkę Smile
Jeszcze jeden film z dzisiaj.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
W tych kamlotach pewnie łatwiej jest im się ukryć niż na gołym piasku. Muszę dołożyć kamlotów do swoich.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Normalnie jakby te kamienie były pokryte peryfitonem to jak dno rzeki w Urugwaju...bardzo mi to spodobało...hmmmmWink
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(21-03-2015, 19:44 PM)w-2 napisał(a): Pisałem o tej na zdjęciu, ale jak jest to uraz mechaniczny to ok, dodam że widziałem rozmnożone owroewefi gdzie 80% było z takim właśnie defektem lub innym defektem płetw. Myślę że w Polsce potrzebna świeża krew tych ryb.

Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to już nie długo zawita świeża krew, dzika krew Big Grin do PL
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(07-01-2018, 21:21 PM)reeadon napisał(a):
(21-03-2015, 19:44 PM)w-2 napisał(a): Pisałem o tej na zdjęciu, ale jak jest to uraz mechaniczny to ok, dodam że widziałem rozmnożone owroewefi gdzie 80% było z takim właśnie defektem lub innym defektem płetw. Myślę że w Polsce potrzebna świeża krew tych ryb.

Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to już nie długo zawita świeża krew, dzika krew Big Grin do PL

Też nie mogę sie doczekać Wink
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Dzięki przychylności Tatykuby stałem się posiadaczem 15szt. młodych.Czekały w 50 do dzisiaj na przygotowanie 720 - po ponad 5 latach zebrałem się do wyczyszczenia-jest roboty! Afryka (po redukcji-oddałem) poszła do 150.
Widzę, że gujanki cieszą się popularnością u nas - na 1-ej stronie listy tematów A.Płd. aż 4 razy temat to gujanki. Nie wiem, czy ktoś miał te gujanki w dużym akwa - chodzi mi o zachowania tzw stadne?
U mnie będą (są na razie 7szt) z 3 sturisomami, 1 panaqua i 4 kiryskami.
Fotki później- na razie schowały się w resztkach roślin co zostawiłem.
"Jeśli na tej planecie istnieje magia, można ją dostrzec w wodzie..." (LOREN EISELEY)
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Ja trzymałem w małym baniaku, porównując do Twojego, ale w 100x60cm dno 3 pary geayi żyły sobie jak przykazane w kolonii Wink. Owro  to trochę inna para kaloszy- są dużo agresywniejsze niż gejki, ale w 2 metrach baniaka mysle, ze i spora grupa da sobie świetnie radę.
"Rzadkie pielęgnice odchowuje się dwa razy, pierwszy i ostatni"      Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości