• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Guianacara owroewefi

(27-05-2017, 06:51 AM)egonix napisał(a): Wychodzi na to, że moje też mogą być z tego samej linii bo brałem je od Arsika jako F1 w listopadzie 2015. Gdyby nie, to mam maluchy ok 2,5-3cm. Można by zmieszać krew...

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Arsik nie miał nie ma G.owroewefi F1, źródło jest nie znane, wiemy że z DE prywatny hodowca który je rozmnozyl.
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(27-05-2017, 12:59 PM)Papja napisał(a): A jeżeli nie owroewefi to ja mam gejki i powiem, że dobrze sobie radzą z noto Wink.

Wiem że masz Wink Też mi się podobają. Nie widziałeś co odwala samiec noto podczas prowadzania młodych. Życzę Ci żebyś się wkrótce przekonał Big Grin. Mam nadzieje że zdążysz w porę gejki odłowić.
I miss the good old days. When everyone wasn't an overly sensitive pussy! - Clint Eastwood
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
G.owroewefi z noto sobie poradzą bez problemu Wink uwierz są zupełnie inne w zachowaniu niż gejki. U mnie radziły sobie z wszystkimi rybami nawet 20-35 cm. 

[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(27-05-2017, 13:24 PM)reeadon napisał(a): Arsik nie miał nie ma G.owroewefi F1, źródło jest nie znane, wiemy że z DE prywatny hodowca który je rozmnozyl.

Mi sprzedawał je jako F1. Aż sprawdziłem maile jakie mi wtedy pisał. Może zostałem wprowadzony w błąd skoro wiesz lepiej ale nie będę się upierał...


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(27-05-2017, 20:21 PM)egonix napisał(a):
(27-05-2017, 13:24 PM)reeadon napisał(a): Arsik nie miał nie ma G.owroewefi F1, źródło jest nie znane, wiemy że z DE prywatny hodowca który je rozmnozyl.

Mi sprzedawał je jako F1. Aż sprawdziłem maile jakie mi wtedy pisał. Może zostałem wprowadzony w błąd skoro wiesz lepiej ale nie będę się upierał...


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Arsik miał F1 ale Guianacara geayi i sprzedawał F2
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(27-05-2017, 20:21 PM)egonix napisał(a):
(27-05-2017, 13:24 PM)reeadon napisał(a): Arsik nie miał nie ma G.owroewefi F1, źródło jest nie znane, wiemy że z DE prywatny hodowca który je rozmnozyl.

Mi sprzedawał je jako F1. Aż sprawdziłem maile jakie mi wtedy pisał. Może zostałem wprowadzony w błąd skoro wiesz lepiej ale nie będę się upierał...


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Witam
Jako, że zostałem wywołany do tablicy to nigdy nie oferowałem tej ryby jako F1, bo sam nie znałem pochodzenia tych ryb. Jedynie z F1 miałem G. geayi i część z tych ryb sprzedałem (jako F1). Sprzedawałem też młode po G. geayi i wszystkie one były sprzedawane jako F2.
Sprawdziłem też emaile. Do użytkownika egonix przesłany był cennik 17.07.2015 i tam nie było żadnego info, że G. owroewefi jest F1...
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Oj widzę, że niepotrzebnie zrobiła się z tego afera. W mailu z 3 listopada pisałeś mi, że Twoje G. geayi są F1 a owroewefi nie znasz pochodzenia ale trzeba podejrzewać podobnie. Tym się sugerowałem. Zresztą co za różnica. Jestem mega zadowolony bo dobrały się z nich piękne 2 pary które regularnie wypasają młode.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
(29-05-2017, 19:05 PM)egonix napisał(a): Oj widzę, że niepotrzebnie zrobiła się z tego afera. W mailu z 3 listopada pisałeś mi, że Twoje G. geayi są F1 a owroewefi nie znasz pochodzenia ale trzeba podejrzewać podobnie. Tym się sugerowałem. Zresztą co za różnica. Jestem mega zadowolony bo dobrały się z nich piękne 2 pary które regularnie wypasają młode.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

To się cieszę, ze ryby sie podobają. Teraz szansa na dzikusy tylko z Surinamu...
Pozdrawiam
Artur
http://akwapasja.pl/
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
Moje smrody Wink 

Do tych z poprzednich moich fotek jeszcze daleka droga, ale niezmiernie się cieszę, że powróciły do mnie.

   
   
[Obrazek: 1.jpg]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
I moje sprzed chwili Wink     
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości