• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Troche ponad 200 AC

#31
(11-10-2013, 09:15 AM)zyyys napisał(a): Już Ci mówiłem, przejrzyj "warte obejrzenia CA" tam jest dużo filmików z naturalnych wód CA
Ale nie w kazdej wodzie CA zyje chyba Sajica

Drobny klopot moje 12 sztuk red eay tetra po wczorajszym czyszczeniu filtra siedzi caly czas w koncie czyszczenie bylo standardowe zwykla wymiana waty w mechaniku wczesniej jak podchodzilem podplywaly teraz jak tylko sie rusze uciekaja w kat czy wymiana filtra mogla je tak zestresowac ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#32
Prosze o odp drodzy koledzy bo moje tetry dalej w koncie Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#33
Wczoraj przesiedziałem pół nocy przy przeglądaniu naturalnego środowiska w jakim żyją moje SAJICA postanowiłem coś z tym zrobic, moje akwa w moim mniemaniu wcześniej przypominało A.PD niż AC a więc dzis rano wybrałem sie nad Coral River po troche kamieni chodz przywiozłem coś jeszcze Wink

Mam nadzieje że chodz troche udało mi sie teraz odwzorować biotop AC

Woda jeszcze mętna po grzebaniu a zdjęcia słabe bo w dzień wszystko sie odbija Wink


Załączone pliki Miniatury
               
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#34
Pięknie!
Podłoże świetne i te kamole Okok
Jak dla mnie wygląda to idealnie, jak rzeka Smile
Akwarium wzorowe, niestety spóźniłeś się już trochę na konkurs JBL'a Wink
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#35
(12-10-2013, 14:43 PM)qbsztyk napisał(a): Pięknie!
Podłoże świetne i te kamole Okok
Jak dla mnie wygląda to idealnie, jak rzeka Smile

Dziękuje Blush chciałem sie jeszcze pozbyć roślin ale syn mi nie pozwolił No jeśli chodzi o podłoże to przysypałem poprostu piasek pewnie z czasem pielęgnice wszystko wymieszają i będzie konieczna dosypka ale póki co CIESZE SIE JAK DZIECKO z mojej małej rzeki Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#36
Krótki filmik AC

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#37
Bardzo zajebisty baniak Big Grin Przyznam że coraz bardziej kusi mnie lotos do CA Smile
Pozdrawiam
Rafał


Tanganyika: 1100l, 900l
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#38
Zmiana na ogromny in plus Smile super , gratuluję i widzisz, nie trzeba było wyjmować prawego korzenia Smile
Trochę nie biotopowo ta zielenina ale u Ciebie fajnie domyka całość.
Soltarus może i ja się skuszę Wink

Bartek, właśnie tak powinno się tworzyć aranżacje dla określonych biotopów. Super Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#39
Dziekuje za mile slowaBlush poprzednia aranzacja nie do konca mi podchodzila a jak cos mi nie podchodzi to bede lazil grzebal az w koncu powiem TO JEST TOHaha no i pojechalem nad rzeke i grzebalem grzebalem i wygrzebalem Wink no i do 1.00 w nocy na darmo tez nie siedzialem ogladajac Sajica w naturalnym wydaniu,jesli chodzi o roslinnosc to ta po prawej kapletnie mi nie pasuje ale moj synek zabronil mi jej wyjac mam nadzieje ze z czasem sama padnie Tongue Lotos rosnie z bulwy, praktycznie od razu jak go polozylem na piachu zaczal wypuszczac liscie i nie zamierza pszestac Smile
Jeszcze raz dziekuje za mile slowa Rotfl
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#40
No Bartosz to twoje najlepsze akwa Wink bije na łeb nawet te z channami Wink
Guianacara sp. Jatapu, Aequidens metae, Apistogramma borellii, Stomatepia pindu, Limbochromis robertsi, Enigmatochromis lucanusi, Pelvicachromis sacrimontis, Lamprologus multifasciatus, Paretroplus kieneri, Amatitlania altoflava, Trichogaster trichopterus wf, Betta sp. Montoi, Erpetoichthys calabaricus, Dormitator lebretonis

 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości