• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Troche ponad 200 AC

#21
Dzis grzebalem troche po internecie i natrafilem na ciekawy dosc filmik sami zerknijcie

Cryptoheros Sajica



Mojemy akwariu daleko do biotopu chodz pewnie te jak i wiele innych pielegnic zyja w roznych warunkach
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#22
filmik fajny tylko dlaczego w Twoim temacie, a nie w warte obejrzenia CA ?Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#23
Bo dotyczy moich ryb i mojego akwarium moze dlatego Smile
Ale jesli zrobilem cos nie tak prosze o przeniesienie filmiku .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#24
Co moge poradzic na plochliwosc ryb? doklanie moich Moenkhausia sanctaefilomenae chodzi o to ze jak gasnie swiatlo to przez minute rozbijaja sie o szyby Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#25
Żaden problem, zyyys się czepia Wink
A na Twoją sytuację, może zamontować jakieś niewielkie oświetlenie wieczorne/nocne, żeby nie było takiego gwałtownego wyłączenia.
"Ludzie to największe ścierwo tego świata."
-------------------------------------
[Obrazek: 1procent-waw-pl.png]
-------------------------------------
[Obrazek: sa.png]
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#26
oj tam zaraz czepia Smile - filmik fajny w moich klimtach.

Bartek masz belkę 2x39 masz dwa osobne kable? podłącz jeden i drugi pod włącznik czasowy i wyłączaj wieczorem pojedyńczo świetlówki
najpierw jedną potem drugą. A oświetlenie nocne np niebieskie ledy i tak jest fajne, możesz ustawić sobie, że nocne włączać się będzie chwile przed zgaszeniem ostatniej świetlówki.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#27
Wlasnie tez myslalem o slabszym jakims oswietleniu wieczornym by nie bylo takiego BOM przy zgaszeniu glownego swiatla bo i tak chodze pozno spac wiec lampka w pokoju jest zapalona dosc dlugo i nie panuja ciemnosci

zyss- mam jeden kabel gdyby bylo jak mowisz bylo by super , niebieskie ledy pasek o dlugosci 20cm posiadam ale nie podchodzi mi cos moze gdyby byl dluzszy

Chodzi mi ten filmik po glowie co myslicie nad wyjeciem prawego korzenia? i wsadzenie jakis otoczakow mam jakies pozostalosci po tanganice jeszcze, bo na tym filmie to same kamienie i liscie .
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#28
Nic nie wyjmuj, na tym filmie ryba może w każdej chwili popłynąć 100,200 czy kilometr dalej jak jej coś nie pasuje,a u Ciebie nie Smile
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#29
(11-10-2013, 07:41 AM)zyyys napisał(a): Nic nie wyjmuj, na tym filmie ryba może w każdej chwili popłynąć 100,200 czy kilometr dalej jak jej coś nie pasuje,a u Ciebie nie Smile
Czy macie jakies stronki gdzie jest napisane ze sajica zyje rowniez w innych warunkach? z tego co wyczytalem to rzeki,jeziora, ciekawy jestem jak wlasnie wygladaja takie jeziora moze macie jakies linki gdzie mozna zerknac jak to wyglada
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#30
Już Ci mówiłem, przejrzyj "warte obejrzenia CA" tam jest dużo filmików z naturalnych wód CA
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości