• Witamy na forum akwarystycznym,
  • poświęconym wyłącznie najpiękniejszym
  • i najciekawszym rybom jakimi są pielęgnice.
  • Tylko tu porozmawiasz o pielęgnicach
  • z każdego zakątka świata,
  • znajdziesz ciekawe informacje,
  • uzyskasz pomoc ekspertów
  • i prawdziwych pasjonatów.
  • Pokaż swoje akwaria
  • i trzymane w nich pielęgnice.
  • Dziel się własnymi doświadczeniami.
Witaj! Logowanie Rejestracja


Title: Troche ponad 200 AC

#11
thaz-gałęzi nigdy nie preparuje w żaden sposób zbieram w parku czyszcze szczotką z ziemi itp bez ściągania kory oblewam wżądkiem i chlup do wody nigdy nie miałem kłopotu z wodą parametrami itp
Jeśli chodzi o rybki na dnie nie mam nic bo prawde mówiąc nie mam pojecia co w CA pływa po dnie i tu może coś wy mi pomożecie?

Zelus525-I o to chodzi zawsze staram sie dążyć do chodz częściowego odwzorowania środowiska naturalnego raz z mniejszym raz z większym skutkiem

piotrK-szyszki wylecą jutro,jeśli chodzi o rośliny o valisnerie sie nie martwie jej korzenie zawładneły połową akwa,anubisy nie są w podłożu,żabienica jest w doniczkach Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#12
A mnie się szyszki podobają, moim rybom też Wink U mnie połowa gałęzi pływa po powierzchni. Akwa klasyka gatunku!
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#13
(06-10-2013, 20:00 PM)apri cort napisał(a): A mnie się szyszki podobają, moim rybom też Wink U mnie połowa gałęzi pływa po powierzchni. Akwa klasyka gatunku!
Bo klasyka jest najladniejsza Wink
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#14
Wiem ze ta kwestja byla juz poruszana milion razy ale moze wy macie sposob na film bakteryjny na tafli wody ?posiadam dwie deszczownice ktore nie pomagaja Sad zastanawiam sie czy poprostu to zaakceptowac
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#15
(07-10-2013, 22:59 PM)bartosz29 napisał(a): Wiem ze ta kwestja byla juz poruszana milion razy ale moze wy macie sposob na film bakteryjny na tafli wody ?posiadam dwie deszczownice ktore nie pomagaja Sad zastanawiam sie czy poprostu to zaakceptowac

U mnie sprawę załatwia napowietrzanie z głowic filtrów wew. , oczywiście przy okazji, bo chodzi głównie o natlenienie wody.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#16
(07-10-2013, 23:58 PM)Christo napisał(a):
(07-10-2013, 22:59 PM)bartosz29 napisał(a): Wiem ze ta kwestja byla juz poruszana milion razy ale moze wy macie sposob na film bakteryjny na tafli wody ?posiadam dwie deszczownice ktore nie pomagaja Sad zastanawiam sie czy poprostu to zaakceptowac

U mnie sprawę załatwia napowietrzanie z głowic filtrów wew. , oczywiście przy okazji, bo chodzi głównie o natlenienie wody.
Chodzi o to ze niechce miec zadnych babelkow w akwarium Sad
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#17
Musisz chyba w takim razie zaakceptować i przeczekać. Albo kupić mały filtr kaskadowy ze skimmerem.
Nie udzielam porad na PW, od tego jest forum Angel Angel Angel
Ponad 1000l wody w obiegu, a w nim 13 gatunków ryb, z czego pielęgnic 9

pozdrawiam, Łukasz
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#18
Strumień "bąbelków" można przykręcić i/lub skierowć wzdłuż tylnej szyby akwa i/lub od razu na pow. wody, więc nie musi to być bardzo widoczne.

Skimmer można podpiąć także do filtra wew. Bodaj chińskie je mają. Jak nie masz chinolka, to do tego który posiadasz chałupniczo pewnie też da radę.
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#19
(08-10-2013, 10:13 AM)Ruki napisał(a): Musisz chyba w takim razie zaakceptować i przeczekać. Albo kupić mały filtr kaskadowy ze skimmerem.

Przeczekac tzn ze kiedys to minie ?
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
#20
W akwarium zaczynaja sie pierwsze przepychanki nic groznego chodz dwie pielegnice widac ze bardzo sie lubia spedzaja ze soba duzo czasu i ladnie sie przytulaja pozostale dwie sa odganiane moze cos z tego bedzie Wink


Załączone pliki Miniatury
       
 
Odpowiedz
Podziękowania złożone przez:
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości