Odpowiedz 
Konkurs aranżacji akwariów biotopowych JBL
10-12-2017, 21:35 PM
RE: Konkurs aranżacji akwariów biotopowych JBL
Odbieram gratulacje dla siebie i gratuluję innym. 
Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2017, 11:44 AM
Gratuluję

https://www.youtube.com/channel/UCsyT11b...pl9EdWFtnQ
11-12-2017, 14:35 PM
Pozazdrościć zmysłu aranżactjnego. Można popaść w kompleksy. Wielkie Gratulacje.
11-12-2017, 16:20 PM
Pięknie wyszło, brawo Fazi Smile i dla wszystkich naszych brawa.
AquaDragon - zamiast się kompleksować, można się wzorować Wink
Co do "złotego medalu" się z jury nie zgodzę, miałabym inne typy... ale widocznie miały na to wpływ jeszcze jakieś czynniki ("czystość biotopowa"? osobisty gust? itp.).
12-12-2017, 08:12 AM
(11-12-2017 16:20 PM)Ramirez Dolores napisał(a):  (...)
Co do "złotego medalu" się z jury nie zgodzę, miałabym inne typy... ale widocznie miały na to wpływ jeszcze jakieś czynniki ("czystość biotopowa"? osobisty gust? itp.).

Mi z kolei bardzo podoba się top1. Oświetlenie robi robotę. Niezła głębia z tego wyszła. Aż się zmotywowałem, żeby dowalić korzeni i syfu Haha

37th tropcie też bardzo mi się podoba. Oraz z 21st- z podobnym tłem. Zaskakująco dobrze to wygląda.

Oczywiście gratulacje dla wszystkich biorących udział!
12-12-2017, 14:05 PM
Pierwsze miejsce to niestety typowy zbiornik aquascapingowy z dobranymi w miarę poprawnie rybami. 
Jak się dobrze przyjrzymy to widać, że przy drewnie mamy kamienie zapobiegające osuwaniu się podłoża i stanowiące podporę dra drewna - typowy zabieg aquascaperów.
Do tego ta "ścieżka" i wszystkie korzenie ucięte w połowie zbiornika, jakby jakiś miejscowy z maczetą przeszedł Wink 
Zbiornik jest bardzo ładny, ale nie ma nic wspólnego z naturą, ale... to jest "biotope aquarium DESIGN contest" więc... pozostaje gratulować 1500Euro koledze z Chorwacji i marzyć by w przyszłości nie zleciało się wiecej akłaskejperów, którzy łasi na kasę zmienią ten konkurs w niewiele warty z punktu widzenia natury i biotopowości. Zbiorniki z miejsc 2 i 3 zasługiwały na wygraną tysiąckrotnie bardziej, ale to moje zdanie tylko Smile
12-12-2017, 14:41 PM
Właśnie to miałam na myśli. Pierwszy zbiornik wydał mi się... sztuczny, takie pierwsze wrażenie. Już dwójka i trójka o niebo naturalniejsze.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ogłoszenia budowlane Warszawa Katalogseo24.pl Linki - SEO 24 Katalog SEO Katalog seo Katalog stron GREEN Katalog SEO seo katalog Polski Akwa Ranking Web Hosting By Arvixe